Fiksuoja skaitytojas: kelininkai Kaune išradingi

Skaitytojo nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Naujienų portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojai antroje savaitės pusėje pasidalijo beviltiškai šmaikščia situacija, kai Taikos prospekte darbininkas nutarė paplušėti kiek kitaip. Prie medžio vyras knebinėjosi įsilipęs į ekskavatoriaus kaušą, tuo metu kaunietis susirūpino darbuotojo saugumu.

„Kaip saugiai „Autokausta“ dirba Taikos prospekte. Darbo saugos specialistai susidomėtų tokiu profesionaliu darbu“, – ketvirtadienio pavakarę užfiksuotą vaizdą komentavo skaitytojas.

Portalui atsiųstoje nuotraukoje matyti, kad darbininkas įlipęs į ekskavatoriaus kaušą, kuris kilstelėtas kelis metrus aukštyn prie šaligatvio pašonėje augančių medžių. Vyras pro šakas vos matosi – galima tik spėlioti, kokį reikalą prireikė spręsti šitokiu improvizuotu būdu.

Kilstelėti darbininką neįprastu būdu teko ant rekonstruojamo šaligatvio / Skaitytojo nuotr.

„Kas vyksta Kaune“ bendrovei „Autokausta“ dėl šios situacijos išsiuntė užklausą, tačiau komentaro kol kas nesulaukė. Gavę komentarą dėl čia vykdytų darbų ir kelininkų saugos, papildysime.

Primename, kad darbai Taikos prospekte šį pavasarį prasidėjo pertvarkomis itin judrioje „Aklųjų“ sankryžoje. Ji tapo pralaidesnė atsisakius priešingas eismo puses skyrusios žaliosios juostos ir įrengus papildomą eismo juostą, iš kurios galima sukti kairėn į Savanorių prospektą.

Kapitališkai tvarkomame Taikos prospekte šiemet numatyta užbaigti važiuojamąją dalį bei didžiąją dalį gatvės bortų. Keliose atkarpose bus suremontuoti ir šaligatviai su dviračių taku, tačiau iš esmės šaligatvių įrengimas, kaip anksčiau informavo Kauno savivaldybė, kelsis į kitus metus.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

17 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.

Naujausios žinios

Mirė Kaune karjerą pradėjęs ilgametis Lietuvos rinktinės futbolininkas M. Žaliūkas

Baltarusija uždaro sienas visiems užsienio piliečiams

Retenybė: į ekspoziciją sugrįžo svarbiausi M. K. Čiurlionio tapyti angelai

S. Malinauskas: ar konservatoriai nesugalvos V. Matijošaičio paklausti, kaip išleidžiami pinigai?

S. Skvernelis: artimiausiu metu turėsime daryti pertrauką nuo mums įprasto gyvenimo

Patvirtinti galutiniai Seimo rinkimų rezultatai: pergalė – konservatoriams

V. Matijošaitis kilti į kovą su koronavirusu kviečia visas savivaldybes

Lietuvoje – dar 8 koronaviruso aukos: dviem pacientams infekcija diagnozuota vos vakar

Pirmos pėstininkų kovos mašinų „Vilkas“ įgulos pasiruošusios veiksmui

Karantino Kaune grimasos: žmonės masiškai ruošiasi švęsti Heloviną