Pavežėju apsimetęs kaunietis tvirkino nepilnametes: byla perduota teismui – Kas vyksta Kaune

Pavežėju apsimetęs kaunietis tvirkino nepilnametes: byla perduota teismui

Asociatyvi / Lietuvos policijos nuotr.

Kauno apygardos prokuratūros prokuroras surašė kaltinamąjį aktą ir teismui perdavė baudžiamąją bylą, kurioje jaunesnių negu šešiolikos metų mergaičių tvirkinimu kaltinamas 45-erių kaunietis.

Tyrimo duomenimis, nuo praėjusių metų gruodžio iki šių metų sausio pabaigos kaltinamasis dienos metu ir vakarais savo automobiliu veždavosi šešiolikos metų nesulaukusias mergaites į toliau nuo miesto esančias nuošalias vietas, kur atliko tvirkinamojo pobūdžio veiksmus, praneša Generalinė prokuratūra.

Ikiteisminiam tyrimui vadovavęs Kauno apygardos prokuratūros 1-ojo baudžiamojo persekiojimo skyriaus prokuroras Darius Jakutis atkreipia paauglių tėvų dėmesį į tai, kad šis asmuo jau yra teistas už analogiškas nusikalstamas veikas, šiuo metu viena byla jo atžvilgiu jau yra nagrinėjama teisme, dar viena yra eigoje.

Galima teigti, kad asmuo analogiškas veikas jau keletą metų daro nuolat, jo nesulaiko baudžiamosios atsakomybės grėsmė. Nusikalstamos veikos daromos imituojant pavėžėjimo paslaugas.

Baudžiamasis kodeksas numato, kad tas, kas atliko jaunesnio negu šešiolikos metų asmens tvirkinimo veiksmus, baudžiamas laisvės apribojimu arba areštu, arba laisvės atėmimu iki penkerių metų.

Baudžiamoji byla perduota nagrinėti Kauno apylinkės teismo Kauno rūmams.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT