Nesaugu net savo automobilyje: nepažįstamieji užpuolė visai netikėtai – Kas vyksta Kaune

Nesaugu net savo automobilyje: nepažįstamieji užpuolė visai netikėtai

Kauno AVPK nuotr.

Kauno apskrities policijos pareigūnai atlieka tyrimą dėl fizinio skausmo sukėlimo ar nežymaus sveikatos sutrikdymo, kuomet rugsėjo 26 d. apie 23.10 val. Kaune, prie Šarkuvos gatvėje esančios maitinimo įstaigos, vyrui sėdint savo automobilyje „Fiat Croma“ nepažįstami asmenys sukėlė fizinį skausmą ne vieną kartą suduodami.

Vaizdo stebėjimo kameros užfiksavo vyrus, galinčius turėti tyrimui reikšmingos informacijos.

Gyventojus, atpažįstančius šiuos asmenis, žinančius jų buvimo vietą ar galinčius suteikti bet kokios reikšmingos informacijos, prašome kreiptis į Kauno apskr. VPK telefonu (8 700) 60676 arba rašyti el. paštu irma.saveike@policija.lt.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kauno miesto Santakos policijos komisariato pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą dėl fizinio skausmo sukėlimo ar nežymaus sveikatos sutrikdymo, pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 140 str. 1 d. Už tai gresia viešieji darbai arba laisvės apribojimas, arba areštas, arba laisvės atėmimas iki vienerių metų.

Tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės apylinkės prokuratūros Trečiojo skyriaus prokurorai.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA