Aplūžę turėklai kauniečiui apnuogino valdžios abejingumą žmonėms su negalia: niekam jie nerūpi

Skaitytojo nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Į portalo „Kas vyksta Kaune“ redakciją kreipėsi kaunietis, kurio teigimu Kauno miestas nesirūpina sunkiai matančias ar vos vaikštančiais gyventojais. Skaitytojui užkliuvo turėklų, kuriais naudojasi žmonės su šiomis negaliomis būklė.

Kaip pasakojo vyras, turėklais esančiais Žaliakalnyje, J. Žemgulio gatvėje, naudojasi sunkiai vaikščiojantys bei matantys kauniečiai. Tačiau jau kurį laiką turėklai yra sulūžę arba ne pačios geriausios būklės, o ženklų, kad bus imtasi juos tvarkyti nėra.

Pasak kauniečio, jis kreipėsi į įvairias institucijas, tačiau valdininkai išliko abejingi.

„Rašyta ir savivaldybei, ir kalbėta su Žaliakalnio seniūnu bei aklųjų centro atstovais. Pasirodo niekam jie nerūpi, išgirdau patarimą, kad eik pats juos ir dažyk. Sovietines vaikų žaidimo aikšteles išmontuoja, o ką su šitu „lobiu“ daryti“ – valdžios abejingumo piktinosi vyriškis.

Kauno miesto savivaldybės atstovai portalui nurodė, kad apie turėklų būklę yra žinoma ir vietomis jau vyksta tvarkymo darbai.

„Apsauginių atitvarų būklė mums yra žinoma ir pagal galimybes bei toje vietovėje gyvenančių regėjimo negalią turinčių asmenų prašymu atitvarai yra remontuojami (J. Žemgulio g.) arba keičiami naujais (Savanorių pr. ir Taikos pr.). Vidaus takų apsauginiams atitvarams remontuojamos ir tvarkomos (keičiamos) sulūžusios vietos.“, – situaciją komentavo Kauno savivaldybės Miesto tvarkymo skyriaus vedėjas Aloyzas Pakalniškis.

Vedėjas taip pat pridėjo, kad po pokalbio su vietos bendruomene bus imtasi ir šalinimo darbų.

„Seniūnija kartu su Aušros gatvės seniūnaičiu inicijuos pokalbį su vietos aklųjų ir silpnaregių bendruomene dėl apsauginių atitvarų, neatliekančių apsaugos funkcijų šalinimo“, – teigė jis.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

7 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.

Naujausios žinios

Nacionaliniam visuomenės sveikatos centrui talkins dar daugiau karių (foto)

Koronavirusas plinta ir įkalinimo įstaigose: užfiksuota 19 infekcijos atvejų

Su įkalčiais užkluptas brakonierius sužalojo Kauno gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos pareigūną

Koronavirusas užklupo Lietuvos futbolo ir krepšinio klubus: komandų gretose – 31 infekcijos atvejis

Vėlinių savaitgalį – viešojo transporto pakitimai

Kilus antrajai koronaviruso bangai daugėja nedarbingumo pažymėjimų

Ministras apie šalyje įvestus ribojimus: efektą pamatysime po dviejų savaičių

Laidos „Farai“ kūrėjams teks pagrįsti būtinybę parodyti asmenį per televiziją

Lietaus neišvengsime, bet šilumos pakaks

Vyriausybė skyrė beveik 2 mln. eurų vaistams koronaviruso simptomams gydyti