Iš prekybos centro „River Mall“ evakuoti žmonės (papildyta)

Skaitytojos nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Ketvirtadienio pavakarę iš prekybos centro „River Mall“ evakuoti žmonės. Liudytojų teigimu, lauke stoviniuoja dešimtys parduotuvės darbuotojų ir klientų.

„Gal žinote kodėl „River Mall“ Jonavos gatvėje uždarytas ir visi žmonės lūkuriuoja lauke?“ – teiravosi skaitytoja. Moters teigimu, Jonavos gatvėje kol kas nesimato specialiųjų tarnybų, tačiau prekybos centro darbuotojai evakuacijos priežasčių paaiškinti visgi nėra linkę.

„Atvažiavau prieš 7-8 min. ir niekas nevyksta kol kas. Niekas nieko nepraneša ir jie plonai apsirengę šąla lauke, vargšai“, – situaciją pasakojo moteris.

Kaip kaunietei nurodė „Ikea“ darbuotojai, šiek tiek po 16 val. prekybos centre dingo elektra, dėl to kauniečiai buvo priversti atlaisvinti visas prekybos centro patalpas.

Naujienų portalas „Kas vyksta Kaune“ bandė susisiekti su „River Mall“ valdytoja, tačiau Vilma Griciūtė telefono ragelio nepakėlė.

Kauno apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos budintis pareigūnas pranešė, kad gaisrininkų pagalbos minėtame prekybos centre neprireikė.

Papildyta 17.59 val.

„River Mall“ valdytoja V. Griciūtė „Kas vyksta Kaune“ pateiktame komentare nurodė, kad ketvirtadienį, apie 15.10 val., prekybos centre ir greta įsikūrusiame verslo centre dėl nenustatyto Energijos skirstymo operatoriaus (ESO) tinklų gedimo dingo elektra. Parduotuvėms ir kavinėms negalint tęsti veiklos, lankytojai ir darbuotojai turėjo palikti patalpas.

„ESO atnaujinus elektros tiekimą ir įsitikinus visų sistemų saugumu ir korektišku veikimu, prekybos centras šiek tiek po 17 val. vėl atnaujino veiklą. Atsiprašome už sukeltus nepatogumus bei dėkojame lankytojams už operatyvumą ir atsakingą požiūrį į saugumo taisykles“, – sakė V. Griciūtė.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

1 KOMENTARAS
Komentuoti

Komentuoti

*

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.

Naujausios žinios

Karantinas gali būti paskelbtas dar 13-oje savivaldybių: į raudonąją zoną patenka ir Kauno rajonas

Atnaujintas paveiktų šalių žemėlapis: raudonoji zona Europoje plečiasi

Karinis sraigtasparnis vėl kilo dėl kilnaus tikslo - į Kauną pristatytas organas donorui

Kauno rajone pristatytas interaktyvus kapinių žemėlapis

Vėlinių savaitgalio išvakarėse - žinia iš prezidento ir svarbūs patarimai iš ministerijos

Sekmadienį įsigalioja nauji alkoholio prekybos draudimai

N. Pareigytė koronavirusu galėjo užsikrėsti populiariame Kauno naktiniame klube

O. Vyšniauskas Kaune sumainė žiedus su 20 metų jaunesne mylimąja

Lietuva įteikė protesto notą Baltarusijai, dėl dalinai uždarytos sienos

Ilgąjį Vėlinių savaitgalį policija stiprina pajėgas