Kauno „Akropolio“ aikštelėje jaunuoliai su motoroleriais prisižaidė

NAUJAUSIOS ŽINIOS

„Kas vyksta Kaune“ redakciją pasiekė socialiniame tinkle pirmadienio vakarą paviešintas vaizdo įrašas. „Akropolio“ aikštelėje ant galinio rato mėginantis važiuoti vairuotojas praranda kontrolę ir gana skaudžiai krenta.

Kaip matyti vienoje „Facebook“ grupėje įkeltame vaizdo įraše, veiksmas rutuliojasi viršutiniame Kauno „Akropolio“ automobilių stovėjimo aikštelės aukšte.

Vienas plieninio žirgelio raitelis čia stebi manevrus draugo, kuris mėgina pastatyti dviratę transporto priemonę piestu. Per smarkiai akceleratorių suktelėjęs vaikinas nukrenta nuo motorolerio ir nusiridena asfaltu.

Tiesa, smarkiai vairuotojas, rodosi, nesusižeidžia, kadangi tuoj pat pašoka ant kojų ir puola kelti motorolerio. Tuo metu operatorius išspjauna rieboką keiksmažodį ir pasidžiaugia viską nufilmavęs, o ekrane sužimba pašiepiantis užrašas „@medisuzvairo“.

Kauno „Akropolio“ valdytoja Brigita Levenauskienė „Kas vyksta Kaune“ pateiktame komentare nurodė, kad prekybos centro administracija netoleruoja jokių viešosios tvarkos ir Kelių eismo taisyklių pažeidimų prekybos centro teritorijoje.

„Tarp jų – ir bandymai užsiimti ekstremaliu motociklų sportu aikštelėje. Nedrausmingai besielgiančius asmenis visuomet sudrausmina apsaugos darbuotojai, esant reikalui yra kviečiami policijos pareigūnai“, – įspėjo B. Levenauskienė.

Padėkojusi už vaizdo įrašą, ji patikino, kad dar kartą bus peržiūrėta kita filmuota medžiaga ir informacija apie šį incidentą perduota policijai.

18 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Koronavirusas plinta ir įkalinimo įstaigose: užfiksuota 19 infekcijos atvejų

Su įkalčiais užkluptas brakonierius sužalojo Kauno gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos pareigūną

Koronavirusas užklupo Lietuvos futbolo ir krepšinio klubus: komandų gretose – 31 infekcijos atvejis

Vėlinių savaitgalį – viešojo transporto pakitimai

Kilus antrajai koronaviruso bangai daugėja nedarbingumo pažymėjimų

Ministras apie šalyje įvestus ribojimus: efektą pamatysime po dviejų savaičių

Laidos „Farai“ kūrėjams teks pagrįsti būtinybę parodyti asmenį per televiziją

Lietaus neišvengsime, bet šilumos pakaks

Vyriausybė skyrė beveik 2 mln. eurų vaistams koronaviruso simptomams gydyti

Apie privalomą izoliaciją gyventojams praneš SMS žinutėmis