Internete sklinda Kauno parke užfiksuotas viešas paauglio linčo teismas (papildyta) – Kas vyksta Kaune

Internete sklinda Kauno parke užfiksuotas viešas paauglio linčo teismas (papildyta)

Stopkadras

„Kas vyksta Kaune“ skaitytojai pasidalijo kraupiu vaizdo įrašu, kuriame matyti paauglių smurto protrūkis prieš panašaus amžiaus vaikiną. Ratu apstojęs būrys jaunuolių bendraamžį apkaltino itin sunkiu nusikaltimu, vaizdo įraše, kuris galimai užfiksuotas Draugystės parke, matyti kraupūs vaizdai iš įvykio vietos.

Socialiniuose tinkluose išplatintame trumpame vaizdo įraše matyti paauglių ratu apstotas vaikinas, kurį keiksmažodžiais iškoneveikę bendraamžiai apkaltina jį neva bandžius išprievartauti merginą.

Išsigandęs paauglys į klausimus mažai atsako, o viena iš gaujos merginų užklausia jo, ar gali trenkti. Vaikinas daug nekomentavęs leidžia smurtautojai trenkti. Ne juokais aukai vožtelėjusi mergina ir kiti paaugliai iš sukelto skausmo juokiasi.

Kankinimai tuo nesibaigia – vaikinui stovint, be įspėjimo jam į veidą trenkia šalia esantis kitas jaunas vaikinas, užpultasis vos nenukrenta ant žemės ir bando pabėgti nuo savo skriaudėjų, tačiau likusi paauglių banda jį pasiveja ir parvertę ant žemės pradeda spardyti.

Vaikinas šaukia, jog jam skauda koją, bet tai jo negelbėja, po keleto akimirkų ir smūgių lavinos vienas iš grupuotės narių pradeda raminti likusius paauglius. Tiesa, lengvai mušeikos paauglio nepalieka – vienas agresorius nueidamas dar įspiria kulnu.

Internete pasklido komentarai su galimais užpuolėjų vardais ir vieta, kurioje vaikinas buvo sudaužytas. Pagal vaizdo įraše matomus vaizdus, keli internautai nurodė, jog tai Draugystės parkas, esantis Kaune.

Pagal vaizdo įraše matomus vaikus, galima spręsti, jog medžiaga nėra labai sena, vienas iš užpuolikų dėvi apsauginę veido kaukę, o vaikai apsirengę gan rudeniškai, panašu, jog vaizdo įrašas gali būti darytas dar šį rudenį.

„Kas vyksta Kaune“ susisiekus su Policijos departamento komunikacijos skyriaus atstovais, šie nurodė, jog dėl šios situacijos Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Dainavos policijos komisariato yra atliekamas informacijos patikslinimas.

Papildyta 14.25 val.

Policijos departamento Komunikacijos skyriaus vedėjas Ramūnas Matonis portalui pateiktame komentare nurodė, kad dėl paviešinto vaizdo įrašo, kuriame grupė paauglių naudoja smurtą prieš nepilnametį, gauta daug paklausimų.

„Patiksliname kad dėl šio vaizdo įrašo, kuriame užfiksuoti jaunuoliai, Kauno m. Dainavos policijos komisariate jau rugpjūčio mėnesį buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR baudžiamojo kodekso 138 str. 1 d. Įtarimai pareikšti trims asmenims, du iš jų – nepilnamečiai“, – informavo R. Matonis.

LR baudžiamojo kodekso 138 str. 1 d. numato, kad tas, kas sužalojo ar susargdino žmogų, jeigu dėl to nukentėjęs asmuo prarado nedidelę dalį profesinio ar bendro darbingumo arba ilgai sirgo, bet jam nebuvo kodekso 135 str. 1 d. nurodytų padarinių, gali būti baudžiamas laisvės apribojimu arba areštu, arba laisvės atėmimu iki trejų metų.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.