Atnaujinta registracija į mobiliuosius koronaviruso patikros punktus

Asociatyvi / Kaunas.lt nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Trečiadienį vakare laikinai sustabdyta registracija į mobiliuosius punktus, kuriuose atliekami tyrimai dėl koronaviruso, nuo ketvirtadienio ryto tęsiama įprasta tvarka, sako Karštosios koronaviruso linijos atstovė.

„Šiandien nuo aštuonių ryto planuojame dirbti tokiais pačiais terminais, kaip ir būdavo visą laiką“, – ketvirtadienio rytą LRT radijui sakė Karštosios linijos atstovė Irina Belukhina.

Ji teigė mananti, kad didelės eilės dėl šios 15 valandų pertraukos nesusidarė.

„Vakar visgi buvo plačiai iškomunikuota ta žinia, kad nuo 17 valandos nevyks registracijos, tai manau, kad visi žmonės, kurie planavo užsiregistruoti vakar, jie ir užsiregistravo iki 17 valandos. Aišku, visko gali būti, bus ir tų žmonių, kurie vakar tiesiog nespėjo ir skambins šiandien pakartotinai“, – kalbėjo I. Belukhina.

Karštosios koronaviruso linijos koordinatorė taip pat pasakojo, kad šiuo metu prie telefonų budi tik profesionalūs operatoriai, savanorių pagalbos nebeprašoma nuo liepos 1 dienos ir tokio kiekio žmonių dažniausiai pakanka užtikrinti sklandžiam darbui.

„Kiekvieną dieną mes turime 30-35 operatorius, kai nėra to didžiulio sąjūdžio, kažkokio didelio išsiplieskimo, tai mums tų darbuotojų visiškai pakanka, tačiau numatyti, kada bus naujas židinys ar kada bus išleistas naujas aktas tikrai negalime. Dėl to, kartais būna taip, kad būna skambučių daugiau, nei mes esame pajėgūs atsiliepti“, – pasakojo I. Belukhina.

Trečiadienį Sveikatos apsaugos ministerija pranešė, kad nuo 17 valandos laikinai stabdoma registracija į mobiliuosius punktus. Tai padaryta dėl tuo metu vykdytų Registrų centro informacinių sistemų tvarkymo darbų.

Registraciją į mobiliuosius punktus vykdo Karštosios koronaviruso linijos 1808 specialistai. Linija veikia nuo 8 iki 20 valandos visomis dienomis.

Nuo rugsėjo pradžios mobiliųjų punktų užimtumas skelbiamas internete.

0 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo draudžiama.

Naujausios žinios

Koronavirusu užsikrėtė legendinis krepšininkas iš Kauno V. Chomičius

Į šturmą kilęs „Žalgiris“ nukalė sau penktą Eurolygos pergalę

Savivaldybė pradeda skelbti koronaviruso susirgimų statistiką Kauno mieste

Šančiai pradeda trejus metus truksiantį projektą: savivaldybei įteiks dokumentą

Duotas startas tradiciniams „Metų automobilio“ rinkimams: savo favoritą rinks ir kauniečiai

Baltarusija uždarė sieną su Lietuva (papildyta)

Po dviejų automobilių ir autobuso susidūrimo į įvykio vietą medikai skubėjo du kartus

Naujas laisvalaikio derinys Kaune: po vakarienės „Višta puode" – į gastrobarą „Smuklė" (foto)

Įvedus Kaune karantiną, kauniečiai skuba į pajūrį: ko tikėtis?

Epidemiologė apie neatsakingą gyventojų elgesį: 950 koronaviruso atvejų dar ne riba