Skaitytojai: Kauno poliklinikos liko be ryšio (papildyta)

Asociatyvi / Kaunas.lt nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Ketvirtadienio rytą sutriko Kauno miesto poliklinikų skambučių linija, o kauniečiai liko be svarbių konsultacijų sveikatos klausimais.

Telefonu pasiekti bent vieną Kauno miesto poliklinikos padalinį ketvirtadienio rytą tapo tikru iššūkiu. Nurodytais padalinių telefono numeriais bandantys skambinti kauniečiai buvo sujungiami su Energijos skirstymo operatoriaus (ESO) įmone, vėliau buvo pranešama apie neegzistuojantį telefono numerį.

„Gal žinote kodėl neveikia gydymo įstaigų telefonai? Iš pradžių skambinant į Kalniečių, Dainavos, Šilainių, Šančių poliklinikų numerius sujungdavo su „ESO“, o dabar tiesiog sako tokio numerio nėra“, – ketvirtadienio rytą teiravosi kaunietis.

„Kas vyksta Kaune“ redakcija taip pat bandė susisiekti su Kauno miesto poliklinikos Dainavos, Šilainių bei Šančių padaliniais, tačiau išgirdo auto atsakiklį. „Numerio kurį surinkote nėra, prašome patikrinti numeri ir bandyti dar kartą“.

Papildyta 12.07 val.

Kauno miesto poliklinikos Pacientų aptarnavimo ir informavimo skyriaus vadovė dr. Loreta Marmienė, naujienų portalui „Kas vyksta Kaune“ patvirtino, kad Kauno miesto poliklinikos pacientai iš tiesų negalėjo prisiskambinti į Kauno miesto polikliniką miesto telefonais.

„Telefonijos paslaugų tiekėjas UAB „CSC Telecom“ informavo, kad gedimas įvyko CSC Telecom numerių maršrutizavimo sistemoje. Dėl šio gedimo Kauno miesto poliklinika negalėjo priimti įeinančių skambučių. Gedimas įvyko 8.57 val., pašalintas 10.05 val.“, – rašoma pateiktame komentare.

Pasak L. Marmienės, tiekėjas informavo Kauno polikliniką, kad atliekamas vidinis tyrimas, kodėl toks gedimas įvyko ir imsis prevencinių priemonių, jog tokie gedimai ateityje nepasikartotų.

Poliklinika atsiprašo savo pacientų už patirtus nepatogumus.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

8 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.

Naujausios žinios

Koronavirusu užsikrėtė legendinis krepšininkas iš Kauno V. Chomičius

Į šturmą kilęs „Žalgiris“ nukalė sau penktą Eurolygos pergalę

Savivaldybė pradeda skelbti koronaviruso susirgimų statistiką Kauno mieste

Šančiai pradeda trejus metus truksiantį projektą: savivaldybei įteiks dokumentą

Duotas startas tradiciniams „Metų automobilio“ rinkimams: savo favoritą rinks ir kauniečiai

Baltarusija uždarė sieną su Lietuva (papildyta)

Po dviejų automobilių ir autobuso susidūrimo į įvykio vietą medikai skubėjo du kartus

Naujas laisvalaikio derinys Kaune: po vakarienės „Višta puode" – į gastrobarą „Smuklė" (foto)

Įvedus Kaune karantiną, kauniečiai skuba į pajūrį: ko tikėtis?

Epidemiologė apie neatsakingą gyventojų elgesį: 950 koronaviruso atvejų dar ne riba