Socialiniuose tinkluose plinta A. Verygą pašiepianti nuotrauka

Skaitytojo nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Socialiniuose tinkluose sklinda nuotrauka, kurioje užfiksuotas sveikatos apsaugos ministro Aurelijaus Verygos politinės reklamos lauko stendas Panemunėje. Jame ir rinkimų į LR Seimą šūkis: „Sau. Šeimai. Lietuvai“.

Nuotrauka pasidalinę internautai juokauja, kad pagaliau „valstiečių“ ministras pasidalino tikromis savo mintimis, kam dirba – pirmiausia, sau, tada – savo šeimai, o tik galiausiai – valstybės labui.

Portalo „Kas vyksta Kaune“ fotografas nuvyko į vietą Panemunėje, kur iškabintas minėtas lauko stendas. Originale pirmas šūkio žodis yra „Tau“, tad internete platinama nuotrauka yra koreguota vietoje „T“ raidės įrašant „S“.

Rinkimų plakato originalas / R. Tenio nuotr.

Pasak dizaino specialistų, retušuoti vieną raidę nuotraukoje ir vietoje jos įrašyti kitą yra visiškai nesudėtingas darbas, įveikiamas net didelių dizaino žinių neturinčiam žmogui ir gali būti atliekamas pačia paprasčiausia programėle.

„Kadangi nuotraukos kokybė internete nėra didelės raiškos, iš pirmo žvilgsnio net negrabus darbas atrodo, kaip originalas“, – teigia specialistai ir kviečia prieš platinant tokio pobūdžio nuotraukas, įsitikinti, ar tai ne melagienos.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

15 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.

Naujausios žinios

Naujojo Kauno policijos vadovo tikslas: žmonės turi jaustis saugūs net ir nematydami pareigūno

Paskutinę minutę atšauktas J. Jankevičiaus šou Kaune - žymusis vedėjas saviizoliacijoje

Seime nerimsta diskusijos dėl kanapių produktų įteisinimo

Prezidentūroje nustatytas dar vienas koronaviruso atvejis

Skaudi avarija Šilainiuose: smarkiai suknežinti „BMW“ ir „Škoda“ automobiliai

Dalis Lietuvos universitetų pereina prie nuotolinio mokymo

Kauno verslui – pirmasis salonas Lietuvoje

SAM patikslino registracijos taisykles prekybos centruose

Urbanistinės kūrybinės dirbtuvės „Naujamiesčio kodas“ kviečia į viešą diskusiją Kaune

A. Veryga neabejoja, kad į raudonąjį sąrašą netrukus pateks dauguma didžiųjų savivaldybių