Sutriko informacijos apie koronavirusą sistemos veikla (dar papildyta)

Asociatyvi / R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC) informuoja, kad sutriko informacijos apie koronavirusinei infekcijai nustatyti atliekamus testus gavimas iš e. sveikatos sistemos.

Gydymo įstaigų prašoma apie teigiamus testus nedelsiant informuoti visą parą budintį NVSC darbuotoją. Taip siekiama užtikrinti, kad epidemiologų darbas vyktų įprastai ir epidemiologinė diagnostika būtų atlikta laiku.

NVSC šiuo metu neturi visos informacijos apie naujus teigiamus testus, todėl negali vykdyti epidemiologinės diagnostikos. Gydymo įstaigų prašoma pateikti informaciją apie teigiamus testus, gautus nuo vakar ryto, ršoma NVSC pranešime žiniasklaidai.

NVSC primena, kad pagal galiojančią tvarką gydymo įstaigos NVSC apie COVID-19 ligos atvejus turi informuoti per 2 val. žodžiu ir per 12 val. raštu.

„Kas vyksta Kaune“ primena, kad trečiadienį, rugsėjo 30 d., dėl techninių priežasčių laikinai bus sustabdyta registracija į mobiliuosius patikros punktus tyrimams dėl koronaviruso (COVID-19) infekcijos. Informacijos teikimas karštąja linija 1808 vyks įprastai.

Papildyta 12.03 val.

Registrų centro atstovas Mindaugas Samkus BNS tvirtino, kad e.sveikatos sistema veikia be trikdžių.

„Ta statistika apie teigiamus atvejus yra atnaujinama ir suformuojama e.sveikatos sistemoje keturis kartus per parą. Šiuos duomenimis iš e.sveikatos NVSC pasiima patys. Paskutinis atnaujinimas buvo 9.30 val., šiuo metu e.sveikatos sistemoje jokių trikdžių nefiksuojama“, – aiškino jis.

Anot NVSC atstovės Justinos Petravičienės, Registrų centras įstaigai taip pat pateikė analogišką atsakymą, todėl šiuo metu „dėl susidariusių trikdžių aiškinamasi su NVSC informacines sistemas prižiūrinčia įmone“.

Papildyta 18.02 val

Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC) informavo, kad techniniai trikdžiai, dėl kurių NVSC nepavyko importuoti duomenų apie koronavirusinei infekcijai nustatyti atliekamų testų rezultatus, pašalinti. Sistema veikia įprastu režimu.

Pagal šiuo metu turimus duomenis, informaciją apie visus teigiamus COVID-19 testus NVSC specialistai yra gavę, epidemiologiniai tyrimai tęsiami.

NVSC primena, kad pagal galiojančią tvarką gydymo įstaigos NVSC apie COVID-19 ligos atvejus turi informuoti per 2 val. žodžiu ir per 12 val. raštu.

3 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Naujojo Kauno policijos vadovo tikslas: žmonės turi jaustis saugūs net ir nematydami pareigūno

Paskutinę minutę atšauktas J. Jankevičiaus šou Kaune - žymusis vedėjas saviizoliacijoje

Seime nerimsta diskusijos dėl kanapių produktų įteisinimo

Prezidentūroje nustatytas dar vienas koronaviruso atvejis

Skaudi avarija Šilainiuose: smarkiai suknežinti „BMW“ ir „Škoda“ automobiliai

Dalis Lietuvos universitetų pereina prie nuotolinio mokymo

Kauno verslui – pirmasis salonas Lietuvoje

SAM patikslino registracijos taisykles prekybos centruose

Urbanistinės kūrybinės dirbtuvės „Naujamiesčio kodas“ kviečia į viešą diskusiją Kaune

A. Veryga neabejoja, kad į raudonąjį sąrašą netrukus pateks dauguma didžiųjų savivaldybių