„Žalgiris“ pradėjo bilietų prekybą į Eurolygos rungtynes | Kas vyksta Kaune

„Žalgiris“ pradėjo bilietų prekybą į Eurolygos rungtynes

Asociatyvi / R. Tenio nuotr.

Eurolygos reguliarusis sezonas sugrįžta į „Žalgirio“ areną. Spalio 15-ąją Kaune lankysis praėjusių metų Eurolygos lyderiai – Stambulo „Anadolu Efes“ krepšininkai, o bilietai į šias rungtynes prekyboje pasirodė nuo pirmadienio ryto.

Dėl nuolat besikeičiančios su COVID-19 susijusios situacijos ir kintančių saugumo užtikrinimo sąlygų, „Žalgiris“ šį sezoną bilietų prekybą gali vykdyti tik į artimiausias rungtynes, rašoma „Žalgirio“ pranešime žiniasklaidai.

Kartu su „Anadolu Efes“ maču prekyboje atsiras ir bilietai į kitas dvejas spalio mėnesio rungtynes: spalio 18 d. susitikimą su Utenos „Juventus“ ir spalio 22 d. dvikovą su Valensijos „Basket“ ekipomis.

Šioms spalio mėnesio rungtynėms kol kas bus atidaromas tik pirmasis arenos aukštas bei centrinės trečiojo aukšto tribūnos – ruda bei oranžinė zonos.  Bilietus galima įsigyti tik internetu oficialioje Kauno „Žalgirio“ bilietų platinimo svetainėje.

Prasidėjus bilietų prekybai į atskiras rungtynes, pirmieji bilietus galės įsigyti 2019–2020 m. sezono abonementų turėtojai ir „Žalgirio“ Garbės Klubo nariai, kuriems įsigyti bilietus už išankstinę kainą bus galima iki spalio 1 d. 13.00 val., o po to likusios vietos bus paleistos į viešą prekybą. Vieno abonemento ar vienos Klubo narystės savininkas galės įsigyti du bilietus už išankstinę kainą.

Nors nuo rugsėjo 1 d. žiūrovų skaičius renginiuose nėra ribojamas, į „Žalgirio“ areną susirinkę žiūrovai turi laikytis saugaus atstumo, gali sėsti į kas antrą vietą ir per visas rungtynes privalo dėvėti apsaugines veido kaukes.

Lietuvos čempionų klubas taip pat imasi visų prevencinių saugos priemonių, kad krepšinio rungtynės vyktų saugiai. Yra tikrinama visų atvykstančių į areną lankytojų, darbuotojų ir žaidėjų kūno temperatūra, kuriai viršijus 37,3 laipsnio, asmenys nėra įleidžiami į areną.

Taip pat prie kiekvieno įėjimo sumontuoti dezinfekatoriai, įrengti papildomi žymėjimai lankytojų srautų valdymui, prieš atsidarant durims į renginį dezinfekuojamos visos durų rankenos, turėklai esantys arenoje, po rungtynių dezinfekuojamos visos sėdimos vietos, turėklai, paviršiai esantys arenoje.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA