Pareigūnai prašo atpažinti Šilainių „Iki“ užfiksuotą vyrą – Kas vyksta Kaune

Pareigūnai prašo atpažinti Šilainių „Iki“ užfiksuotą vyrą

Kauno apskrities VPK nuotr.

Rugpjūčio pradžioje pilną maišą produktų Baltų prospekte esančioje parduotuvėje prisikrovęs asmuo už pirkinius susimokėti nepanoro. Kauno policija prašo pagalbos ieškant vaizdo kamerų užfiksuoto vyro.

Kaip nurodoma Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) pranešime, pareigūnai atlieka tyrimą dėl vagystės, kuomet rugpjūčio 3 d., 15.05 val., Baltų prospekte iš parduotuvės buvo pasisavinti įvairūs maisto produktai, prieskoniai, kava.

Iš viso, policijos duomenimis, nukniaukta prekių už 158,47 Eur. Vaizdo stebėjimo kamerų buvo užfiksuotas vyras, galintis turėti tyrimui reikšmingos informacijos.

Kauno pareigūnų ieškomas vyras / Kauno apskrities VPK nuotr.

Gyventojus, atpažįstančius šį asmenį, žinančius jo buvimo vietą ar galinčius suteikti bet kokios reikšmingos informacijos, prašoma kreiptis į Kauno apskrities VPK telefonu (8 700) 60684 arba rašyti el. paštu reda.simkute@policija.lt.

Kauno apskrities VPK Kauno miesto Santakos policijos komisariato pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą dėl vagystės, pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 178 str. 2 d.

Tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės apylinkės prokuratūros Trečiojo skyriaus prokurorai.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA