Kėdainiuose esančios „Maximos“ darbuotojai nustatytas koronavirusas

R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Kėdainiuose veikiančios prekybos tinklo „Maxima“ parduotuvės darbuotojai penktadienį nustatytas koronavirusas, pranešė įmonė.

Jos teigimu, ši darbuotoja pastarąjį kartą darbe buvo rugsėjo 19 dieną ir nuo to laiko saviizoliavosi namuose, nes COVID-19 liga diagnozuota jos šeimos nariui.

„Apgailestaujame, kad koronavirusas buvo nustatytas mūsų darbuotojai, kuri jau beveik savaitę saviizoliuojasi namuose, nes COVID-19 yra susirgęs jos šeimos narys. Nenustatyta, kad ji būtų turėjusi artimų kontaktų su kitais kolegomis, dirbančiais toje pačioje „Maximos“ parduotuvėje. Konsultuojamės su Nacionaliniu visuomenės sveikatos centru ir esant poreikiui imsimės rekomenduojamų veiksmų“, – pranešime spaudai cituojama prekybos tinklo „Maxima“ komunikacijos ir įvaizdžio departamento direktorė Ernesta Dapkienė.

Anot jos, parduotuvės vidaus patalpos dezinfekuotos.

E. Dapkienės teigimu, „Maxima“ parduotuvėse laikomasi sugriežtintų higienos reikalavimų: reguliariai dezinfekuojami vežimėliai ir krepšeliai bei kiti įvairūs paviršiai, parduotuvių vėdinimui yra padidinta šviežio oro cirkuliacija. Darbuotojai aprūpinti būtinomis apsaugos priemonėmis – medicininėmis kaukėmis ar apsaugos skydeliais, pirštinėmis, dezinfekciniais rankų skysčiais. Kasdien darbuotojams matuojama temperatūra. Jeigu jie jaučiasi prastai, turi peršalimo ar gripo simptomų, tuomet jų prašoma likti namuose.

Iš viso nuo koronaviruso pandemijos pradžios susirgimai koronavirusu diagnozuoti 19 „Maximos“ darbuotojų, iš jų 16 yra visiškai pasveikę ir grįžę į darbus.

Iki šiol dėl COVID-19 ištirti 633 šio prekybos tinklo darbuotojai. Šiuo metu 12 darbuotojų testų atsakymų dar laukiama, šeši iš jų yra užsiregistravę profilaktikos tikslais, kuomet Lietuvos savivaldybės organizuoja tokius tyrimus.

1 KOMENTARAS
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo draudžiama.

Naujausios žinios

Koronavirusas nustatytas Seimo nariui V. Simulikui

Kauno menininkų namuose pristatomas filmas apie žlugusį žymųjį „Ursus“ fabriką Lenkijoje

Žurnalistui A. Tapinui nustatytas koronavirusas: yra reikalų

Veiksmo filmas netoli Kauno: sprunkantys kontrabandininkai prarado ir prekes ir automobilį

Jiesios kraštovaizdžio draustinis – tik čia išvysi iš šakų susiformavusį Romeo ir Džuljetos balkoną

Kauno „Veneros“ vaiduoklis sukasi biurokratijos sūkuryje – pastatą įsigijo, bet pajudinti negali (foto)

Šiąnakt pereisime prie žiemos laiko – laikrodžių rodykles pasuksime viena valanda

Prestižinis Žaliakalnio rajonas: kuo tokia ypatinga jo dvasia?

Devintoje vietoje įsikūręs muziejus kviečia drąsiai sėsti ant „art deco“ baldų

Šviesoforo principu atnaujintas paveiktų šalių sąrašas: Lietuva nusidažė geltonai