„X erdvės“ sezonas Kauno miesto muziejuje pradedamas su Junior A

O. Bričkutės nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Rugsėjo 24 d. 17 val. Kauno miesto muziejaus M. ir K. Petrauskų skyriuje esančioje X erdvėje startuos naujas pokalbių apie muziką sezonas. Svečiuose – elektroninės muzikos atlikėjas ir kūrėjas Junior A.

Junior A pseudonimu prisistatantis Tautvydas Gaudiešius į muzikos pasaulį atėjo 2017 m. Pasirodžius dainai „Sleep Machine“, atlikėją išsyk pastebėjo esminės muzikos leidybos kompanijos pasaulyje („Sony Entertainment“, „Columbia“, „XL Recordings“, „I‘M SOUND“).

Daina „Sleep Machine“ pateko į „Spotify“ grojaraščius „USA Viral Top 50“ ir „New Music Friday USA“ šalia tokių vardų kaip Lana Del Rey ar Frank Ocean. Junior A kūrinius grojo „Apple“ radijas „Beats 1 Radio“ ir britų BBC „Radio 1“.

Toks staigus šuolis muzikos rinkoje davė vaisių. Šiai dienai dainininkas jau gali pasigirti 5 albumais. Jo daina „Paper Planes“ nuskambėjo lietuviškame filme „Išgyventi vasarą“, o gerbėjai mintinai skanduoja dainų žodžius pilnose koncertinėse salėse ir festivaliuose visoje šalyje.

Renginio metu Kauno miesto muziejaus edukatoriai ves ekskursijas po memorialinį vienos iškiliausių Lietuvos muzikos asmenybių K. Petrausko butą.

Negalintys atvykti turės progą stebėti tiesioginę renginio transliaciją portale „Kas vyksta Kaune“.

X erdvėje svečiuosi Junior A / Organizatorių nuotr.

Pašnekesį su Junior A moderuos Algirdas Šapoka ir Karolis Venclauskas.

X erdvė – tai praeitais metais Kauno miesto muziejaus M. ir K. Petrauskų skyriuje duris atvėrusi bendros kūrybos erdvė jaunimui, kurioje kas mėnesį vyksta susitikimai su muzikos kūrėjais ir atlikėjais. Nemažo susidomėjimo sulaukusių neformalių pokalbių su muzikos kūrėjais formatas nėra apibrėžtas ar surežisuotas, dėl to kiekvienas susitikimas yra įtraukiantis ir nenuspėjamas.

„X erdvė per savo gyvavimo metus žengė didelį žingsnį. Turėjome įdomių ir garsių pašnekovų, nuo Golden Parazyth, Jurgos Šeduikytės iki Marijaus Berenio ar Rimo Šapausko, integruotų muzikinių renginių, visą vasarą rezidavome J. Gruodžio namuose.

Džiugu, jog mūsų iniciatyva turėti tokio tipo saviraiškos erdvę mieste sulaukia vis daugiau susidomėjimo, todėl naują sezoną pradedame turėdami portalo „Kas vyksta Kaune“ tiesiogines transliacijas, puikius rėmėjus ir krūvą žinomų vardų“, – teigia vienas iš renginio organizatorių, Kauno miesto muziejaus M. ir K. Petrauskų skyriaus muziejininkas Karolis Venclauskas.

Susitikimas vyks Kauno miesto muziejaus M. ir K. Petrauskų skyriuje (K. Petrausko g. 31).

Renginys nemokamas.

0 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Karantinas gali būti paskelbtas dar 13-oje savivaldybių: į raudonąją zoną patenka ir Kauno rajonas

Atnaujintas paveiktų šalių žemėlapis: raudonoji zona Europoje plečiasi

Karinis sraigtasparnis vėl kilo dėl kilnaus tikslo - į Kauną pristatytas organas donorui

Kauno rajone pristatytas interaktyvus kapinių žemėlapis

Vėlinių savaitgalio išvakarėse - žinia iš prezidento ir svarbūs patarimai iš ministerijos

Sekmadienį įsigalioja nauji alkoholio prekybos draudimai

N. Pareigytė koronavirusu galėjo užsikrėsti populiariame Kauno naktiniame klube

O. Vyšniauskas Kaune sumainė žiedus su 20 metų jaunesne mylimąja

Lietuva įteikė protesto notą Baltarusijai, dėl dalinai uždarytos sienos

Ilgąjį Vėlinių savaitgalį policija stiprina pajėgas