Naujai išasfaltuotame Taikos prospekte – automobilio skrydis ant stogo

„Kas vyksta Kaune“ grupės nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Naktį iš pirmadienio į antradienį naujai išasfaltuotame Taikos prospekte pažiro „Audi“ automobilio dalys, nesuvaldžius automobilio šis kelionę baigė ant stogo, o neblaivi vairuotoja išgabenta į gydymo įstaigą.

Kaip naujienų portalui „Kas vyksta Kaune“ nurodė Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato budintis pareigūnas, eismo įvykis Taikos prospekte įregistruotas apie 23.00 val. Panešime buvo nurodoma, kad kelyje apsivertė automobilis „Audi A4“.

Pareigūno teigimu, eismo įvykyje dalyvavo viena transporto priemonė, o jos vairuotoja išgabenta į gydymo įstaigą, mat skundėsi kaklo skausmais.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato komunikacijos poskyrio vedėja Odeta Vaitkevičienė patvirtino, jog Taikos prospekte įvyko nelaimė. Apie 23.00 val. Taikos prospekte link Ateities plento važiavo automobilis „Audi A4“, vairuojamas neblaivios 1985 metais gimusios moters. Vairuotojai nustatytas vidutinis girtumo laipsnis (2.21 prom.).

Pasak O. Vaitkevičienės, pirminiais duomenimis, nepasirinkus saugaus greičio, buvo nesuvaldytas vairuojamas automobilis, kuris atsitrenkė į gatvės bortelį ir apsivertė.

Už vairavimą išgėrus pradėtas ikiteisminis tyrimas. Remiantis Baudžiamuoju kodeksu, vairuotojas, kuriam nustatytas 1,51 ir daugiau prom. neblaivumas, baudžiamas bauda arba areštu, arba laisvės atėmimu iki 1 metų, taip pat gali būti konfiskuotas automobilis ir atimama teisė vairuoti iki 5 metų.

Papildyta 08.30 val.

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento duomenimis, į eismo įvykio vietą Taikos prospekte vyko ir ugniagesiai. Apie 1.23 val. buvo valoma kelio danga. Surinktas 3 m² plote buvęs išsiliejęs tepalas, nušluota kelio danga.

Realaus laiko informacija apie eismo sąlygas Kaune skelbiama čia.

1 KOMENTARAS
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Koronavirusu užsikrėtė legendinis krepšininkas iš Kauno V. Chomičius

Į šturmą kilęs „Žalgiris“ nukalė sau penktą Eurolygos pergalę

Savivaldybė pradeda skelbti koronaviruso susirgimų statistiką Kauno mieste

Šančiai pradeda trejus metus truksiantį projektą: savivaldybei įteiks dokumentą

Duotas startas tradiciniams „Metų automobilio“ rinkimams: savo favoritą rinks ir kauniečiai

Baltarusija uždarė sieną su Lietuva (papildyta)

Po dviejų automobilių ir autobuso susidūrimo į įvykio vietą medikai skubėjo du kartus

Naujas laisvalaikio derinys Kaune: po vakarienės „Višta puode" – į gastrobarą „Smuklė" (foto)

Įvedus Kaune karantiną, kauniečiai skuba į pajūrį: ko tikėtis?

Epidemiologė apie neatsakingą gyventojų elgesį: 950 koronaviruso atvejų dar ne riba