Į naująjį „McDonald’s“ užsukęs skaitytojas nusivylė

Prie „Megos“ atidarytas greito maisto restoranas / „McDonald's“ nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

„Kas vyksta Kaune“ šeštadienį pasiekė pačių gryniausių tautinių jausmų kupino kauniečio laiškas. Vyrą prekybos ir pramogų centre „Mega“ iš vėžių išmušė nelietuviškų užrašų gausa, čia pat atidarytame „McDonald’s“ greitojo maisto restorane skaitytojo esą taip pat buvo paprašyta užmiršti gimtąją kalbą.

„Nelabai nežinau kur kreiptis tai rašau jums. Kas darosi Kaune? „Megos“ „Rimi“ nueini – užrašai rusiški, lenkiški, angliški, prekės pažymėtos rusiškai. Prie įėjimo sveikinimai visokiomis kalbomis. Žurnalų skyriuj kai kurie žurnalai tik rusų kalbom.

Vakar buvau tam naujam „McDonald’s“ prie „Megos“, sakau, „man viena spurgą“. O panelė sako, „gal galit ne lietuviškai pasakyti?“ Gyvenam Lietuvoj, bet lietuvių kalba jau išeina kaip ir antra…

Jei žmonės čia nemato jokios problemos, tikrai labai liūdna. Mano galva, tai labai blogai. Liūdna matyti, kad mūsų maža šalis taip greitai blėsta ir tai niekam praktiškai nerūpi“, – svarstė skaitytojas.

„Kas vyksta Kaune“ primena, kad naujas „McDonald‘s“ restoranas greta „Megos“ atidarytas rugsėjo 7 d. Islandijos pl. 30B duris atvėrusi maitinimo įstaiga yra ketvirtas „McDonald‘s“ Kaune ir 16-tas Lietuvoje. Į naują restoraną investuota daugiau kaip 1 milijonas eurų.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

43 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Karantinas gali būti paskelbtas dar 13-oje savivaldybių: į raudonąją zoną patenka ir Kauno rajonas

Atnaujintas paveiktų šalių žemėlapis: raudonoji zona Europoje plečiasi

Karinis sraigtasparnis vėl kilo dėl kilnaus tikslo - į Kauną pristatytas organas donorui

Kauno rajone pristatytas interaktyvus kapinių žemėlapis

Vėlinių savaitgalio išvakarėse - žinia iš prezidento ir svarbūs patarimai iš ministerijos

Sekmadienį įsigalioja nauji alkoholio prekybos draudimai

N. Pareigytė koronavirusu galėjo užsikrėsti populiariame Kauno naktiniame klube

O. Vyšniauskas Kaune sumainė žiedus su 20 metų jaunesne mylimąja

Lietuva įteikė protesto notą Baltarusijai, dėl dalinai uždarytos sienos

Ilgąjį Vėlinių savaitgalį policija stiprina pajėgas