Paskelbtas Eurolygos saugumo protokolas: kelios aplinkybės lems automatinį pralaimėjimą

DELFI / T. Vinicko nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Eurolyga penktadienį paskelbė sveikatos ir saugumo protokolo taisykles, kurių laikytis turėsi 2020-2021 metų sezono Eurolygos ir Europos taurės dalyviai.

Su 42 Europos krepšinio klubais, Eurolygos žaidėjų asociacija, Eurolygos trenerių komitetu, nacionalinėmis lygomis derintame dokumente atkreipiamas dėmesys į jau priimtas higienos taisykles – rankų plovimą, socialinę distanciją, kaukių dėvėjimą ir patalpų vėdinimą.

Komandų žaidėjai, trenerių štabas ir teisėjai turi atlikti COVID-19 testus likus trims dienoms iki rungtynių. Pridedamas specialus vadovas viešbučiams, transportui, televizijai, žiūrovams ir žiniasklaidos atstovams.

Jei pasikeitus koronoviruso situacijai rungtynės negali įvykti numatytoje vietoje, ieškoma alternatyvi arena. Rungtynės gali būti atšauktos daugiausiai tris kartus.

Eurolyga prisidės prie alternatyvių arenų paieškos, tačiau jei tris kartus nepavyks suderinti rungtynių vietos ir laiko, namų komandai bus įskaitytas pralaimėjimas 0:20. Dar vienas pralaimėjimas 0:20 neves prie komandos diskvalifikacijos.

Taip pat jei dėl COVID-19 komandoje liks mažiau nei 8 žaidėjai, jai bus įskaitomas pralaimėjimas 0:20. Pralaimėjimas 0:20 dėl tos pačios priežasties nereikš, kad komanda yra diskvalifikuota.

Jei atsisako žaisti be pateisinamos priežasties, kuria gali būti vietos valdžios pritaikyti apribojimai, įskaitomas pralaimėjimas 0:20. Jei taip nutinka antrą kartą, komanda yra diskvalifikuojama iš turnyro.

Eurolygos reguliariojo sezono rungtynės turi būti sužaistos iki 2021 metų balandžio 13 dienos, o atkrintamosios varžybos – iki 2021 metų gegužės 5 dienos.

Atitinkamai Europos taurėje reguliarusis sezonas turi baigtis iki 2020 metų gruodžio 22 dienos, o „Top16“ etapas – iki 2021 metų vasario 23 dienos.

Daugiau naujienų galite skaityti čia.

0 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.

Naujausios žinios

Kaune ir dar septyniose savivaldybėse skelbiamas karantinas

Kauno klinikose įsiplieskęs koronaviruso židinys pareikalavo pirmosios gyvybės

Išmanūs namų įrenginiai – kiekvieno poreikiams

Per parą Lietuvoje – 766 nauji koronaviruso atvejai, mirė dar du žmonės

Kauno „Regitroje“ – penktasis koronaviruso atvejis

Kuriems politikams užsiveria Seimo durys?

A. Veryga piktinasi „Žalgirio“ rungtynėmis: netrukus gali būti priimti ribojimai visai Lietuvai

Liberalų sąjūdis į ministrus siūlo S. Kairį: Kauno meras gali netekti patarėjo (papildyta)

V. Matijošaitis pasisakė apie rinkimų rezultatus: sveikinu laimėtojus

Į raudoną zoną patenka ir Kaunas: Vyriausybei apsisprendus karantinas gali įsigalioti dar šią savaitę