Dainavos parke apsilankiusi kaunietė: vaizdas tikrai liūdnas

Skaitytojos nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Trečiadienio popietę Dainavos parke apsilankiusi kaunietė nustėro. Dvejus metus gyventojų akis džiuginęs purslais besiverčiantis fontanas nebeveikia, tvenkinys visiškai išsekęs, o šalia jo gaišta žuvys.

„Gal žinote, kodėl Dainavos parko fontanas liko tokios būklės?? Žuvys kankinasi, dvesia likusiame vandens plotelyje. Vaizdas išties liūdnas“, – pasakojo Dainavos parko vaizdus atsiuntusi kaunietė.

Skaitytojos pasakojimu, vos prieš kelias dienas tvenkinys buvo pilnutėlis vandens ir fontanas kuo puikiausiai veikė. Kaunietė spėliojo, galbūt planuojami kokie nors tvenkinio ar fontano valymo darbai.

Vis dėlto iš tvenkinio dingęs vanduo verčia nerimauti ir dėl jame gyvenusių gyvūnų, o su redakcija susisiekusią kaunietę labiausiai liūdino neatsakingas požiūris į tvenkinyje besikankinančias žuvis.

„Gal būtų įmanoma, jog kažkokia atsakinga tarnyba perkeltų tas vargšes žuveles į kitą telkinį ir gyvūnai nesikankintų“, – samprotavo kaunietė.

Dainavos parkas / Skaitytojos nuotr.

Kaip naujienų portalui „Kas vyksta Kaune“ nurodė „Kauno vandenų“ technikos direktorius Darius Gražys, Dainavos parko tvenkinys nuseko dėl rimtos priežasties.

„Įvykus fontano gedimui, trūkus plūdurui ir jam nuskendus, fontane buvo nužemintas vandens lygis. Fontano rezervuaro valymo darbai numatyti rugsėjo 17 d., po valymo darbų vandens lygis bus atstatytas“, – komentavo D. Gražys.

Tiesa, pasiteiravus apie tvenkinyje dūstančias žuvis, Kauno miesto savivaldybė jų likimo aptarti nepanoro.

Rekonstruotame Kauno parke dėmesį traukia ypatingas fontanas 25 nuotr.

„Kas vyksta Kaune“ primena, kad purslojantis ir skirtingomis spalvomis šviečiantis fontanas Dainavos parke buvo įrengtas 2018-ųjų vasarą, kuomet atnaujintas Dainavos mikrorajono gyventojų mėgstamas ir gausiai lankomas parkas.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

5 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.

Naujausios žinios

Iš naujų Kauno vairuotojus sekančių kamerų – pirmosios baudos

Iš 8 Kaune išlikusių sinagogų, pagal paskirtį naudojama tik viena (foto)

Kaune planuojama apmokyti sparčiai populiarėjančios srities specialistus

Medinis namas Žaliakalnyje atgijo londonietiško kolorito spalvomis

Daugiausia užsikrėtimų ir dar dvi mirtys fiksuotos Kaune: virusas plinta muzikiniame teatre, mokymo įstaigose

Lietuvoje per praėjusią parą nustatyta 90 naujų koronaviruso susirgimų

Norėdami apžiūrėti Karo techniką, eilėse laukia kelias valandas (foto)

Vytauto Didžiojo universiteto dėstytojai nustatytas koronavirusas

Su gerais orais greitai teks atsisveikinti, artėja rudeniškos permainos

Į netoli Kauno esantį pramonės parką valstybė tikisi pritraukti stambių duomenų centrų