Kaune siautėja užpuolikai: pasikėsinta apiplėšti vyrą, sužalotas ir nepilnametis

Asociatyvi / R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Antradienis Kaune paženklintas net dvejais užpuolimais. Paryčiais, Žaliakalnyje, pasikėsinta apiplėšti vyrą, įdienojus, Šilainiuose, paspirtuku negavę pasivažinėti jaunuoliai grasindami peiliu sužalojo nepilnametį.

Kaip pranešė Policijos departamentas, rugsėjo 15 d. apie 4 val. Kaune, P. Lukšio gatvėje, 1983 metais gimusį vyrą užpuolė trys nepažįstami asmenys, kurie, grasindami peiliu, pasikėsino apiplėšti bei sužalojo nukentėjusįjį, kuris dėl pjautinės plaštakos žaizdos paguldytas į ligoninę.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 180 str. 2 d. ir 22 str. 1 d. Remiantis Baudžiamuoju kodeksu, tas, kas apiplėšė įsibrovęs į patalpą arba panaudojęs nešaunamąjį ginklą, peilį ar kitą specialiai žmogui sužaloti pritaikytą daiktą, baudžiamas laisvės atėmimu iki septynerių metų.

Antradienį pareigūnams pranešta apie dar vieną užpuolimo atvejį. Rugsėjo 15 d. apie 14.40 val. Kaune, Žemaičių plente, prie 2005 metais gimusio nepilnamečio priėjo keturi jaunuoliai, iš kurių vienas paprašė, kad duotų pavažiuoti elektriniu paspirtuku, o jam atsisakius, jaunuolis išsitraukė peilį ir juo grasindamas kelis kartus sudavė nepilnamečiui, taip sukeldamas fizinį skausmą.

Įtariamasis ieškomas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 284 str. Remiantis Baudžiamuoju kodeksu, tas, kas viešoje vietoje įžūliu elgesiu, grasinimais, piktybiškai tyčiodamasis arba vandališkais veiksmais demonstravo nepagarbą aplinkiniams ar aplinkai ir sutrikdė visuomenės rimtį ar tvarką, baudžiamas viešaisiais darbais arba bauda, arba laisvės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki dvejų metų.

4 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Kauniečius kviečia būti turistais savame krašte: nuolaidos, renginiai ir kitos veiklos

Kauno prokuratūroje atliktas auditas: atnaujinti nutraukti tyrimai, įsteigtas naujas skyrius

Atnaujintas labiausiai koronaviruso paveiktų valstybių sąrašas - kai kurioms bus išimčių

Jau trečiąkart bus renkami geriausi metų vaistininkai

Kėdainiuose esančios „Maximos“ darbuotojai nustatytas koronavirusas

Kauniečiai sukilo dėl siauroje gatvelėje planuojamo daugiabučio

Prie „Vaikystės lobių“ atkastas „lobis“ ant kojų pastatė specialiąsias tarnybas

Tokios trumpos parodos Kaune dar nebuvo: tetruko vos dvi valandas (foto)

R. Daškevičiaus žmogžudystės užsakymu įtariamas nusikalstamo pasaulio šulas namą Kačerginėje pavertė tvirtove

Paaiškėjo šalies vadovų koronaviruso tyrimų rezultatai