Kaune siautėja užpuolikai: pasikėsinta apiplėšti vyrą, sužalotas ir nepilnametis – Kas vyksta Kaune

Kaune siautėja užpuolikai: pasikėsinta apiplėšti vyrą, sužalotas ir nepilnametis

Asociatyvi / R. Tenio nuotr.

Antradienis Kaune paženklintas net dvejais užpuolimais. Paryčiais, Žaliakalnyje, pasikėsinta apiplėšti vyrą, įdienojus, Šilainiuose, paspirtuku negavę pasivažinėti jaunuoliai grasindami peiliu sužalojo nepilnametį.

Kaip pranešė Policijos departamentas, rugsėjo 15 d. apie 4 val. Kaune, P. Lukšio gatvėje, 1983 metais gimusį vyrą užpuolė trys nepažįstami asmenys, kurie, grasindami peiliu, pasikėsino apiplėšti bei sužalojo nukentėjusįjį, kuris dėl pjautinės plaštakos žaizdos paguldytas į ligoninę.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 180 str. 2 d. ir 22 str. 1 d. Remiantis Baudžiamuoju kodeksu, tas, kas apiplėšė įsibrovęs į patalpą arba panaudojęs nešaunamąjį ginklą, peilį ar kitą specialiai žmogui sužaloti pritaikytą daiktą, baudžiamas laisvės atėmimu iki septynerių metų.

Antradienį pareigūnams pranešta apie dar vieną užpuolimo atvejį. Rugsėjo 15 d. apie 14.40 val. Kaune, Žemaičių plente, prie 2005 metais gimusio nepilnamečio priėjo keturi jaunuoliai, iš kurių vienas paprašė, kad duotų pavažiuoti elektriniu paspirtuku, o jam atsisakius, jaunuolis išsitraukė peilį ir juo grasindamas kelis kartus sudavė nepilnamečiui, taip sukeldamas fizinį skausmą.

Įtariamasis ieškomas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 284 str. Remiantis Baudžiamuoju kodeksu, tas, kas viešoje vietoje įžūliu elgesiu, grasinimais, piktybiškai tyčiodamasis arba vandališkais veiksmais demonstravo nepagarbą aplinkiniams ar aplinkai ir sutrikdė visuomenės rimtį ar tvarką, baudžiamas viešaisiais darbais arba bauda, arba laisvės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki dvejų metų.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA