Klaidose paskendusiems žalgiriečiams teko pripažinti svečių iš Milano pranašumą | Kas vyksta Kaune

Klaidose paskendusiems žalgiriečiams teko pripažinti svečių iš Milano pranašumą

delfi.lt 2020/09/13 20:37
DELFI / T. Vinicko nuotr.

Kaune baigėsi Eurolygos organizuotas draugiškas keturių komandų turnyras „We‘re Back“, kurio nepavyko laimėti šeimininkams „Žalgirio“ krepšininkams.

Martino Schillerio auklėtiniai turnyro finale 70:88 (13:23, 10:23, 27:17, 20:25) nepasipriešino Milano „Armani Olimpia“ komandai.

Rungtynėms nebuvo registruoti Patricio Garino, Karolis Lukošiūnas ir Marekas Blaževičius.

Trečią vietą turnyre užėmė pusfinalyje prieš „Žalgirį“ kritęs Atėnų „Panathinaikos“ klubas, kuris sekmadienį per pratęsimą 110:102 įveikė Berlyno ALBA.

Rungtynių eiga:

Kauno ekipa pelnė pirmus 5 rungtynių taškus, tačiau ketvirtąją minutę atsidarę svečiai laimėjo atkarpą 14:4 bei išsiveržė į priekį 14:9.

Per pirmąjį kėlinį „Armani Olimpia“ snaiperis Kevinas Punteris surinko 10 taškų, o jo vedama ekipa įgijo dviženklę persvarą 23:13.

Antrajame ketvirtyje žalgiriečių puolimas toliau buvo bedantis, o tuo pasinaudojęs Italijos klubas spurtavo 21:5 bei pabėgo į priekį 46:23.

Po pertraukos „Žalgiris“ pradėjo demonstruoti gyvybės ženklus ir kiek sumažino atsilikimą (36:54), o prieš pat lemiamą ketvirtį sugebėjo sugrąžinti intrigą (50:63).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje Luko Lekavičiaus ir Artūro Milaknio tritaškiai leido kauniečiams priartėti 58:68, tačiau K. Punterio tolimi metimai atstatė triuškinančią persvarą 79:58.

Likusią rungtynių dalį Italijos komanda toliau užtikrintai kontroliavo žaidimą bei pasiekė pelnytą pergalę.