Savaitgalio orai Kaune: jau spėjusiems pasiilgti vasaros – geros žinios

R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Šeštadienį Lietuvos orus lems anticiklono šiaurės vakarinis pakraštys. Bus nepastoviai debesuota: dienos pradžioje daugiau debesų telksis rytiniuose šalies rajonuose, o vakarėjant jie ims rinktis pajūryje ir Žemaitijoje.

Kaip skelbia Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba, šiandien lietaus nenumatoma, pūs vidutinio stiprumo pietvakarių vėjas. Aukščiausia temperatūra sieks nuo 18 laipsnių šiaurės rytiniuose rajonuose iki 23 laipsnių pietiniuose Žemaičių aukštumos šlaituose ir Suvalkijoje. Prognozuojama, kad Kaune šeštadienio dieną šils iki 22 laipsnių šilumos, bus saulėta.

Sekmadienio naktį Lietuvą užkabins per Skandinaviją slenkančio ciklono debesys. Šiauriniuose rajonuose kai kur truputį palynos. Dieną debesys sklaidysis, lietaus tikimybė jau bus maža. Vėjas pūs iš pietvakarių, vakarų, bus smarkokas, kai kur gūsiai sieks 15–17 m/s. Debesuota ir vėjuota naktis bus šilta, apie 11–16 laipsnių, o dieną dėl debesų ir vėjo kaip tik bus vėsiau – 16–21 laipsnis šilumos. Tuo tarpu Kauno gyventojai mėgausis dar viena saulėta diena, nors šilumos dieną bus kiek mažiau – termometrai rodys apie 22 laipsnius.

Pirmadienio naktį šiauriniuose rajonuose vėl vietomis trumpai palis, o dieną žymesnio lietaus nenumatoma. Vėjas vakarinių krypčių, 8–13 m/s, naktį kai kur gūsiai iki 15–17 m/s. Temperatūra naktį švelni, apie 12–17 laipsnių, dieną vėl sugrįš vasariška šiluma – 18–23 laipsniai. Numatoma, kad Kaune šiluma lepins panašai, kaip ir sekmadienį – šils iki 22 laipsnių, nors diena bus kiek debesuota.

0 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Naujojo Kauno policijos vadovo tikslas: žmonės turi jaustis saugūs net ir nematydami pareigūno

Paskutinę minutę atšauktas J. Jankevičiaus šou Kaune - žymusis vedėjas saviizoliacijoje

Seime nerimsta diskusijos dėl kanapių produktų įteisinimo

Prezidentūroje nustatytas dar vienas koronaviruso atvejis

Skaudi avarija Šilainiuose: smarkiai suknežinti „BMW“ ir „Škoda“ automobiliai

Dalis Lietuvos universitetų pereina prie nuotolinio mokymo

Kauno verslui – pirmasis salonas Lietuvoje

SAM patikslino registracijos taisykles prekybos centruose

Urbanistinės kūrybinės dirbtuvės „Naujamiesčio kodas“ kviečia į viešą diskusiją Kaune

A. Veryga neabejoja, kad į raudonąjį sąrašą netrukus pateks dauguma didžiųjų savivaldybių