Kauno „Akropolyje“ naujosios „Žalgirio“ komandos pristatymas vyko kitaip – Kas vyksta Kaune

Kauno „Akropolyje“ naujosios „Žalgirio“ komandos pristatymas vyko kitaip

Asociatyvi / R. Tenio nuotr.

Penktadienį Kauno „Akropolio“ laisvalaikio erdvėje krepšinio fanams pirmą kartą oficialiai pristatyta naujos sudėties Kauno „Žalgirio“ komanda. Siekiant užtikrinti maksimalų komandos žaidėjų, trenerių štabo ir fanų saugumą, renginį komandos gerbėjai šiemet buvo pakviesti stebėti ne gyvai, o internetu.

Komandos pristatymo renginyje dalyvavo devyni jau ne pirmus metus Kauno „Žalgiryje“ žaidžiantys krepšininkai: Marius Grigonis, Lukas Lekavičius, Thomasas Walkupas, Nigelas Hayesas, Rokas Jokubaitis, Artūras Milaknis, Karolis Lukošiūnas, Paulius Jankūnas ir Martinas Gebenas. Taip pat buvo pristatyti šeši komandą papildę naujokai: Marekas Blaževičius, Steve‘as Vasturia, Tomas Dimša, Patricio Garino, Augustine‘as Rubitas ir Joffrey Lauvergne.

Komandos gerbėjai turėjo galimybę susipažinti ir su naujuoju „Žalgirio“ vyriausiuoju treneriu Martinu Schilleriu bei likusiu komandos trenerių štabu – treneriais Arne Woltmannu, Evaldu Beržininkaičiu ir Tautvydu Saboniu, rašoma „Žalgirio“ pranešime spaudai.

„Visada kartojame, kaip malonu yra sulaukti sirgalių palaikymo. Nors šį kartą su jais teko bendrauti virtualiai, jų skleidžiamą meilę ir šilumą mes tikrai jaučiame. Džiaugiamės ir tuo, kad turime tokių ištikimų rėmėjų kaip Kauno „Akropolis“.

Partnerių užnugaris visada yra svarbus, o ypatingai šiuo metu, kai įprastas bendravimas yra šiek tiek pasikeitęs“, – teigė Kauno „Žalgirio“ kapitonas Paulius Jankūnas, pasinaudodamas proga ir pakvietęs komandos gerbėjus apsilankyti savaitgalį „Žalgirio“ arenoje vyksiančiame keturių Eurolygos komandų turnyre.

Kauno „Žalgirio“ ir Kauno „Akropolio“ draugystė tęsiasi jau vienuolika metų – tiek laiko prekybos centras teikia finansinę paramą komandai. Be to, kad prekybos centre didelio susidomėjimo sulaukiančių renginių metu kasmet sirgaliams pristatoma klubo sudėtis, čia taip pat veikia oficiali Kauno „Žalgirio“ parduotuvė.

„Pasaulinė COVID-19 pandemija šiek tiek pakoregavo renginio koncepciją, tad susipažinti su naujos sudėties „Žalgirio“ komanda jos gerbėjus kvietėme ne gyvai, o internetu – stebint tiesioginę renginio transliaciją. Tikime, kad toks renginio formatas padėjo užtikrinti visų renginio dalyvių bei Kauno „Akropolio“ lankytojų saugumą, kartu išlaikant tradiciją Kauno „Žalgirio“ komandą pristatyti prekybos centro erdvėse.

Smagu kad šį sezoną ir vėl galime prisidėti prie krepšinio populiarinimo ir peržengti ribą, už kurios prasideda antras mūsų ir Kauno „Žalgirio“ partnerystės dešimtmetis. Tokiu neapibrėžtu laikotarpiu stabilios ir laiko patikrintos partnerystės tampa dar reikšmingesnės“, – sakė Kauno „Akropolio“ valdytoja Brigita Levenauskienė.

Čempionų titulą ginsiantis Kauno „Žalgiris“ „Betsafe–LKL“ sezoną pradės ir jėgas išmėgins jau rugsėjo 20 dieną – namų arenoje jie susirungs su „Šiaulių“ klubo žaidėjais.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.