Tvaraus dizaino atstovai įsikūrė Kaune: patars, kaip tapti draugiškais supančiai aplinkai – Kas vyksta Kaune

Tvaraus dizaino atstovai įsikūrė Kaune: patars, kaip tapti draugiškais supančiai aplinkai

Asociatyvi / R. Tenio nuotr.

Tvaraus dizaino, kokybiško maisto ir sąmoningo gyvenimo būdo atstovai šį savaitgalį įsikūrė Kaune. Mykolo Žilinsko dailės galerijos terasoje vykstantis „Smart Pop Up“ renginys kviečia atrasti lietuvių mados ir dizaino kūrėjų darbus, išbandyti kokybiškus maisto produktus ir, mėgaujantis pozityvia renginio atmosfera, sužinoti, kaip kiekvienas galime prisidėti prie mus supančios aplinkos tausojimo.

Pasak „popup.lt“ komandos, apie atsakingą vartojimą ir tvarumą reikia kalbėti neapsiribojant tik keliomis sritimis.

„Manome, kad atėjo laikas keistis. Į sąmoningumą ir kovą su klimato krize norime žvelgti plačiai, apjungdami madą, dizainą, sveiko gyvenimo būdo idėjas ir edukaciją.

„Smart Pop Up“ renginį laikome vieta, į kurią visi ateiname mokytis, kalbėtis su tvarius gamybos principus naudojančiais mados ir dizaino kūrėjais, atrasti kokybišką maistą, vietinę produkciją ir gamtai draugiškas kasdien naudojamų daiktų alternatyvas“, – pranešime spaudai sako „popup.lt“ renginių iniciatorė Erika Paulė.

„Smart Pop Up“ renginyje atskira erdvė skirta ir diskusijoms, kurių metu savo srities profesionalai visą savaitgalį dalinsis mintimis apie tvarumo svarbą verslo modelyje, aplinkosaugos keliamus iššūkius ir vartojimo įpročius.

„Kviečiame kauniečius ir miesto svečius dalintis idėjomis ir kartu ieškoti atsakymų, kaip galime prisidėti prie mus supančios aplinkos saugojimo. „Smart Pop Up“ renginys Kaune – tai pozityvi mokymosi platforma, kurioje kviečiame dalyvauti kartu su Jurgiu Didžiuliu, tvaraus verslo modelio tyrėja Lina Čirvinskiene, neuro-marketingo specialiste Egle Vaičiukynaite ir kitais savo srities profesionalais“, – teigia E. Paulė.

„Smart Pop Up“ diskusijos Kaune laukia rugsėjo 6 d., 11–19 val., Mykolo Žilinsko dailės galerijos terasoje, Nepriklausomybės a.12.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.