Paieškos baigtos: Kauno zoologijos sodas jau turi nuolatinį vadovą – Kas vyksta Kaune

Paieškos baigtos: Kauno zoologijos sodas jau turi nuolatinį vadovą

BNS 2020/09/06 18:37
Asociatyvi / R. Tenio nuotr.

Lietuvos zoologijos sodo vadovo konkursą laimėjo Lietuvos sveikatos mokslų universiteto (LSMU) Gyvūnų mokslų fakulteto jaunesnioji mokslo darbuotoja Gintarė Stankevičė. Apie tai BNS informavo aplinkos ministro patarėjas Justas Jaskonis.

„Komisijos vertinimu, geriausiai pasirodė Gintarė Stankevičė. (…) Su konkurso nugalėtoja bus pasirašoma darbo sutartis, gavus teigiamas pažymas iš tarnybų“, – teigė jis.

Ketvirtadienį vykusiame konkurse iš viso dalyvavo keturi iš šešių dokumentus pateikusių kandidatų. Du pretendentai neatitiko reikalavimų, nes nepateikė užsienio kalbos mokėjimą patvirtinančių pažymėjimų.

G. Stankevičė LMSU yra įgijusi gyvulininkystės technologijų magistro laipsnį, universitete dirba jaunesniąja mokslo darbuotoja, asistente. LSMU duomenimis, šiuo metu ji yra vaiko priežiūros atostogose.

Kaip teigė J. Jaskonis, būsimos direktorės atlyginimas po mokesčių sieks apie 1,3 tūkst. eurų.

Konkursą Zoologijos sodo vadovo pareigoms eiti Aplinkos ministerija paskelbė liepą, tačiau sulaukus trijų kandidatų paraiškų ministro Kęstučio Mažeikos įsakymu mėnesio pabaigoje jis buvo sustabdytas.

Ministerija tuomet teigė, kad toks sprendimas priimtas siekiant patikslinti konkurso sąlygas ir sudaryti galimybę atrankoje dalyvauti daugiau pretendentų.

Pakartotinai paskelbtame konkurse ministerija panaikino specifinio išsilavinimo reikalavimą – pakako turėti aukštąjį universitetinį išsilavinimą (magistro kvalifikacinį laipsnį) ir ne mažesnę kaip trejų metų vadovaujamojo darbo patirtį.

Skelbdama konkursą liepos viduryje, ministerija teigė ieškanti asmens, turinčio aukštąjį universitetinį biologijos, ekologijos, aplinkotyros, statybos inžinerijos, aplinkos inžinerijos, veterinarijos ar vadybos ir verslo administravimo krypties išsilavinimą (magistro kvalifikacinį laipsnį) ir ne mažesnę kaip trejų metų vadovaujamo darbo patirtį.

Nuolatinio vadovo zoologijos sodas neturi nuo pernai spalio, kai iš šių pareigų atleistas šešerius metus jam vadovavęs Aurimas Didžiokas.

Jis ministro pasitikėjimą prarado dėl vėluojančių zoologijos sodo rekonstrukcijos darbų.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo draudžiama.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT