Savaitgalis su muzika: „Kaunas Jazz“ scena atsikrausto į Vienybės aikštę

Archyvo / P. Grigaliūno nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Šį savaitgalį į Kauną atkeliauja muzika. Miesto centre esančioje Vienybės aikštėje vyks išskirtiniai „Kaunas Jazz“ koncertai – scenoje pasirodys gerai žinomi atlikėjai iš Lietuvos ir Estijos.

Penktadienį prasidėję nemokami tradicinio džiazo festivalio koncertai pagreitį įgaus savaitgalį. Šeštadienio vakarą ant scenos atnaujintoje Vienybės aikštėje lips viena ryškiausių Estijos vokalisčių Sofia Rubina su projektu „Where it Begins“ (liet. „Kur viskas prasideda“).

Kai kadaise Sofia pirmąsyk pakilo į „Kaunas Jazz“ sceną, ji buvo dar tik kelią muzikos pasaulyje pradedanti dainininkė. Šiandien ji įrodžiusi savo vertę daugelyje didžiųjų scenų, nuo festivalių iki legendinio Niujorko klubo „Blue Note“.

Su įvairių sudėčių grupėmis S. apšildė Sealo, „Incognito“, Marcuso Millerio koncertus, o garsiajame JAV Berklio koledže, kuriame sėmėsi džiazo vokalo paslapčių, dainavo su legendiniais džiazmenais Wayne’u Shorteriu ir Jacku DeJohnette’u.

Vėliau, 20.30 val., bus galima pasigrožėti Džiazo madomis, o 21 val. į sceną žengs gerai visiems žinoma grupė „Saulės Kliošas“. Po lietuviško fankelio dozės įsilinksminusi minia bus apdovanota šventiniu fejerverku.

Šeštadienio dieną džiazo garsai vinguriuos ir kitose erdvėse Kauno centre, vyks šokių dirbtuvės ir kovos, o Laisvės alėja nuo 14 val. iki vakaro drieksis gyvos muzikos šleifas.

„Kaunas Jazz“ organizatoriai primena, kad į visus festivalio koncertus bei renginius bus galima patekti tik su apsauginėmis veido kaukėmis. Pasirodymuose tarp žiūrovų būtina laikytis mažiausiai 1 metro atstumo, išskyrus artimuosius. Primenama dezinfekuoti rankas, laikytis rankų higienos, kosėjimo ir čiaudėjimo etiketo, neliesti veido.

Prie įėjimo į „Kaunas Jazz“ koncertus tiek atvirose, tiek uždarose erdvėse bus matuojama temperatūra. Karščiuojantieji (37,3 ̊laipsnių ir daugiau) ar turintieji ūminių viršutinių kvėpavimo takų ligų požymių į pasirodymus įleidžiami nebus. Beslankiusiųjų koronaviruso paveiktose užsienio šalyse pagal Sveikatos apsaugos ministerijos nurodymus prašoma laikytis 14 dienų izoliacijos.

Visą „Kaunas Jazz 2020“ programą galite rasti čia.

2 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Triukšmautojams ateina sunkūs laikai: planuose didesnės baudos ir veiklų ribojimas

Advokatė atsako: pora butą pirko uošvienės vardu, o dabar gali tapti benamiais

Keičiasi artimųjų lankymo tvarka: registracija, kaukės ir koronaviruso ligonių lankymas

Skaitytojai stebisi: atveskite savo vaikus pažaisti į „saugiausią“ aikštelę Kaune

Socialiniuose tinkluose plinta A. Verygą pašiepianti nuotrauka

S. Skvernelis pakomentavo kalbas apie spalio 16-ąją įvedamą karantiną

Liūties nebuvo, bet Kaunas skęsta

Gastrolės tęsiasi: ieškoma prieš dvi savaites Kaune dingusi keturiolikmetė

Koreguojama atvykimo į Lietuvą tvarka

A. Veryga ragina farmacininkus sumažinti vaistų kainas