Ūkininkų turgelis „Mėsos guru“ Kaune baigėsi anksčiau laiko

„Facebook“ grupės „Kur stovi policija Kaune“ nuotr., „Kas vyksta Kaune“ montažas
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Penktadienį prekyba nemaloniu incidentu vienai mėsos gaminių įmonei baigėsi Raudondvario plente vykusiame ūkininkų turgelyje. Automobilių stovėjimo aikštelėje įsirėžus kitai transporto priemonei, pardavėjų autobusiukas buvo smarkiai apgadintas, o kauniečiai kurį laiką gyvai mėsos įsigyti negalės.

Kaip socialiniame tinkle dalijosi kauniečiai, nelaimė prie Raudondvario plente esančios „Maxima“ tinklo parduotuvės įvyko tarp 14 ir 15 val. Nuotraukose matyti perkrypęs ir sudaužytas „Mėsos guru“ autobusiukas – po smūgio transporto priemonė buvo prispausta prie elektronikos surinkimo konteinerio.

Gyventojai juokavo atsigavus ir nuo prekystalio sprukus jaučiui, o rimtesnieji nurodė į mėsinę įvažiavus automobiliui. Brandinta jautiena ir kitais gaminiais prekiaujančiai Šakių rajone veikiančiai įmonei penktadienio popietės incidentas, visgi, šypsenos tikrai nesukėlė.

„Kas vyksta Kaune“ iš pradžių susisiekus su Kauno apskrities vyriausiuoju policijos komisariatu, budėtoja patvirtino, kad pranešimas apie nelaimę Raudondvario pl. 284A buvo gautas. Pareigūnų duomenimis, čia įvyko paprasta avarija – jos dalyviai užpildė eismo įvykio deklaraciją, o žmonės incidento metu nenukentėjo.

Kaip portalui detalizavo „Mėsos guru“ vadovas Martinas Eimutis, krovininio mikroautobuso vairuotojas automobilių stovėjimo aikštelėje neįveikė posūkio ir įsirėžė į ne pirmos jaunystės „Fiat“ mėsos prekybos autobusiuką.

„Svarbiausia, žmonės per incidentą sužeisti nebuvo – visa kita detalės. Panašu, kad prekybinę transporto priemonę teks nurašyti. Nebuvo ji labai nauja ir neplanavome su ja ilgai dirbti, bet kol kas vykdėme veiklą, o dabar prekybą Kaune teks sustabdyti“, – apgailestavo M. Eimutis.

Čia, anot bendrovės vadovo, nemaloniausia dalis. Iš šio autobusiuko buvo prekiaujama mėsa būtent Kaune, gaminiai pardavinėti penktadieniais ir šeštadieniais. Kurį laiką miestiečiai jautienos galės įsigyti tik internetu.

„Vertiname žalą ir matysime, kaip bus toliau“, – pridūrė pašnekovas.

15 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Koronavirusas nustatytas Seimo nariui V. Simulikui

Kauno menininkų namuose pristatomas filmas apie žlugusį žymųjį „Ursus“ fabriką Lenkijoje

Žurnalistui A. Tapinui nustatytas koronavirusas: yra reikalų

Veiksmo filmas netoli Kauno: sprunkantys kontrabandininkai prarado ir prekes ir automobilį

Jiesios kraštovaizdžio draustinis – tik čia išvysi iš šakų susiformavusį Romeo ir Džuljetos balkoną

Kauno „Veneros“ vaiduoklis sukasi biurokratijos sūkuryje – pastatą įsigijo, bet pajudinti negali (foto)

Šiąnakt pereisime prie žiemos laiko – laikrodžių rodykles pasuksime viena valanda

Prestižinis Žaliakalnio rajonas: kuo tokia ypatinga jo dvasia?

Devintoje vietoje įsikūręs muziejus kviečia drąsiai sėsti ant „art deco“ baldų

Šviesoforo principu atnaujintas paveiktų šalių sąrašas: Lietuva nusidažė geltonai