Vilties nepraranda – mėnesį laiko dingusio telefono paieškos tęsiasi – Kas vyksta Kaune

Vilties nepraranda – mėnesį laiko dingusio telefono paieškos tęsiasi

Kauno AVPK nuotr.

Kauno apskrities policijos pareigūnai atlieka tyrimą dėl vagystės, kuomet rugpjūčio 8 d. apie 21.05 val. Kaune, K. Baršausko g., esančioje parduotuvėje mokėdama už prekes moteris savitarnos kasoje paliko mobiliojo ryšio telefoną, kurio sugrįžusi neberado. Vaizdo stebėjimo kamerų buvo užfiksuotas vyras, galintis turėti tyrimui reikšmingos informacijos.

Gyventojus, atpažįstančius šį vyrą, žinančius jo buvimo vietą ar galinčius suteikti bet kokios reikšmingos informacijos, prašome kreiptis į Kauno apskr. VPK telefonu (8 700) 64840 arba rašyti el. paštu viktorija.varpuliene@policija.lt.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kauno miesto Dainavos policijos komisariato pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą dėl vagystės, pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 178 str. 1 d. Už tai gresia viešieji darbai arba bauda, arba laisvės apribojimas, arba areštas, arba laisvės atėmimas iki trejų metų.

Tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės apylinkės prokuratūros Pirmojo skyriaus prokurorai.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA