Ašigalio gatvės gyventojams – išskirtinis šviesų „šou“ – Kas vyksta Kaune

Ašigalio gatvės gyventojams – išskirtinis šviesų „šou“

„Kas vyksta Kaune“ montažas

Dalis Eiguliuose gyvenančių kauniečių pastarosiomis savaitėmis per šventes gali apsieiti be fejerverkų. Šviesų pasirodymą jau kurį laiką jiems „šoka“ Ašigalio gatvėje esančios automobilių stovėjimo aikštelės žibintai – anot „Kas vyksta Kaune“ skaitytojo, neprašytas „šou“ jau gerokai įgriso.

„Jau kelintą savaitę „Parkavimas Kaune“ aikštelėje vyksta šviesų šou. Gal ir gražu, bet gyvenant šalia visai nesmagu ir jau atsibodo naktį per langus matyti žybsėjimus“, – skundėsi kaunietis.

Ašigalio g. 1 esančioje aikštelėje pirmadienio vakarą užfiksuotu vaizdu pasidalijęs vyras teigė, kad tvarkyti problemos niekas neskuba, nors apie ją turėtų žinoti, nes čia, kauniečio manymu, sumontuotos vaizdo stebėjimo kameros.

Biudžetinės įstaigos „Parkavimas Kaune“ direktorius Justas Limanauskas „Kas vyksta Kaune“ informavo, kad minėtos automobilių stovėjimo aikštelės apšvietimu rūpinasi bendrovė „Kauno gatvių apšvietimas“, žibintai prijungti prie gatvės tinklo.

„Darbininkai važiavo tikrinti apšvietimo tiek vakar, tiek šiandien, viena lempa pakeista, tačiau įranga sena, žibintai tai žybsi, tai veikia normaliai. (…) Kalbėjau su „Kauno gatvių apšvietimo“ direktoriumi – šiandien aikštelė toliau bus stebima, jeigu mirgės, specialistai tuoj pat atvyks ir mėgins nustatyti gedimą“, – patikino J. Limanauskas.

Pasako jo, kol įrenginiai veikia iš pažiūros normaliai, identifikuoti sutrikimus sudėtinga. „Bet kokiu atveju, rytoj viskas turėtų būti sutvarkyta“, – pridėjo pašnekovas.

J. Limanauskas pastebėjo, kad apšvietimą reikia atnaujinti iš esmės, tačiau visko vienu metu miestas sutvarkyti negali. Ašigalio g. 32 esančioje aikštelėje šiuo metu montuojami šviesios diodų žibintai, ateis eilė ir kitame gatvės gale esančiai aikštelei. Tikimasi tai įvyksiant šiemet ar kitais metais, nors tiksli data nėra aiški.

„Parkavimo Kaune“ direktorius pridūrė, kad jiems nėra perduotas nei apšvietimas, nei aikštelių teritorija, tad tiesiogiai įstaiga už šią infrastruktūrą neatsakinga, tik rūpinasi rinkliavos ilgalaikio stovėjimo zonose surinkimu.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.