Fiksuoja kaunietis: ekologiškiausias troleibusas mieste - Kas vyksta Kaune

Fiksuoja kaunietis: ekologiškiausias troleibusas mieste

Stop kadro nuotr.

Pirmadienio pavakarę kaunietis socialiniame tinkle „Facebook“ pasidalijo žinia įamžinęs ekologiškiausią troleibusą Kaune. Užfiksuotame vaizdo įraše matyti, kaip išraustame Taikos prospekte viešojo transporto priemonė sulaukia čia pat dirbančių kelininkų pagalbos.

Kaunietis, renginių vedėjas Andrius Vosylius pirmadienio pavakarę kelyje pakliuvo į netikėtą situaciją, kuomet rekonstruojamame Taikos prospekte pagalbos prireikė priešais jį važiuojančiam troleibusui, o vienoje judriausių Kauno gatvių besidarbuojantiems kelininkams teko vaduoti negalintį pajudėti viešąjį transportą.

Kaip naujienų portalui „Kas vyksta Kaune“ nurodė „Kauno autobusų“ atstovė žiniasklaidai Vilma Garlinskienė, vakar, rugpjūčio 31 d., 12-uoju numeriu pažymėtam troleibusui maršrute aplenkiant gatvės remonto darbų vietą ir šiek tiek nutolus nuo troleibusų kontaktinio tinklo, transporto priemonę teko pastumti du metrus.

Kad šis vėliau galėtų tęsti kelionę numatytu maršrutu Klinikos-Petrašiūnai, į pagalbą atskubėjo „Autokaustos“ darbininkai. Vaizdo įraše matyti, kad troleibuse yra keletas keleivių – V. Garlinskienės teigimu, jie iš troleibuso išlaipinti nebuvo.

„Kas vyksta Kaune“ primena, kad balandžio mėnesį prasidėjusi Taikos prospekto rekonstrukcija kelininkus atvijo ir į atkarpą tarp J. Basanavičiaus alėjos bei Birželio 23-iosios gatvės.

Beveik mėnesį trunkančius kelio darbus buvo žadėta pabaigti iki rudens, tačiau minėtame kelio ruože, panašu, stringa ne tik miestiečiai ir miesto svečiai, bet ir viešasis transportas.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA