Fiksuoja kaunietis: ekologiškiausias troleibusas mieste

NAUJAUSIOS ŽINIOS

Pirmadienio pavakarę kaunietis socialiniame tinkle „Facebook“ pasidalijo žinia įamžinęs ekologiškiausią troleibusą Kaune. Užfiksuotame vaizdo įraše matyti, kaip išraustame Taikos prospekte viešojo transporto priemonė sulaukia čia pat dirbančių kelininkų pagalbos.

Kaunietis, renginių vedėjas Andrius Vosylius pirmadienio pavakarę kelyje pakliuvo į netikėtą situaciją, kuomet rekonstruojamame Taikos prospekte pagalbos prireikė priešais jį važiuojančiam troleibusui, o vienoje judriausių Kauno gatvių besidarbuojantiems kelininkams teko vaduoti negalintį pajudėti viešąjį transportą.

Kaip naujienų portalui „Kas vyksta Kaune“ nurodė „Kauno autobusų“ atstovė žiniasklaidai Vilma Garlinskienė, vakar, rugpjūčio 31 d., 12-uoju numeriu pažymėtam troleibusui maršrute aplenkiant gatvės remonto darbų vietą ir šiek tiek nutolus nuo troleibusų kontaktinio tinklo, transporto priemonę teko pastumti du metrus.

Kad šis vėliau galėtų tęsti kelionę numatytu maršrutu Klinikos-Petrašiūnai, į pagalbą atskubėjo „Autokaustos“ darbininkai. Vaizdo įraše matyti, kad troleibuse yra keletas keleivių – V. Garlinskienės teigimu, jie iš troleibuso išlaipinti nebuvo.

„Kas vyksta Kaune“ primena, kad balandžio mėnesį prasidėjusi Taikos prospekto rekonstrukcija kelininkus atvijo ir į atkarpą tarp J. Basanavičiaus alėjos bei Birželio 23-iosios gatvės.

Beveik mėnesį trunkančius kelio darbus buvo žadėta pabaigti iki rudens, tačiau minėtame kelio ruože, panašu, stringa ne tik miestiečiai ir miesto svečiai, bet ir viešasis transportas.

21 KOMENTARAS
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Lietuvos kariuomenėje įvedama aukštesnė parengtis: šauktinių namo neišleis

Koronavirusas Kaune: plečiasi infekcijos židiniai sporto arenoje ir KTU Inžinerijos licėjuje

Baltarusijai išsiųsta Lietuvos protesto nota

Lietuvoje – 413 naujų koronaviruso atvejų, mirė dar 5 žmonės

LSMU mokslininkai: pradeda dominuoti nevaldomi COVID-19 židiniai, griežto karantino gali prireikti jau lapkritį

Aleksoto „Maximos“ darbuotojai nustatytas koronavirusas

Rekomendacijos Vėlinių savaitgaliui: A. Veryga prašo neorganizuoti pasisėdėjimų su giminaičiais

„Maximos“ pirkėjams – nemokamos veido kaukės

Skaitytojas fiksuoja „BMW“ manevrus: dabar jau taip Kaune važinėjam?

SAM primena apie ribojimus: karantinuotose vietovėse – speciali kaukių dėvėjimo tvarka