Vogto „BMW“ vėžės Kauno pareigūnus atvedė prie dar vieno nusikaltimo – Kas vyksta Kaune

Vogto „BMW“ vėžės Kauno pareigūnus atvedė prie dar vieno nusikaltimo

Kauno apskrities VPK nuotr.

Pirmadienį Kaune sulaikytas vyras, kuris, kaip įtariama, į Lietuvą iš užsienio parvairavo vogtą automobilį „BMW“. Įvykio vietoje dirbę kriminalistai netrukus pastebėjo dar vieną nušvilptą tos pačios markės transporto priemonę.

Kaip nurodoma Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) pranešime, rugpjūčio 31 d., apie 11.30 val., iš užsienio kolegų gautas pranešimas, jog į Lietuvos teritoriją galėjo įvažiuoti Vokietijoje pavogtas baltos spalvos automobilis „BMW 330D“, kuris, kaip įtariama, juda Kauno kryptimi.

Nedelsiant sureagavus į gautą pranešimą, Operatyvaus valdymo skyriaus pareigūnai mieste patruliuojančioms pajėgoms nurodė atkreipti dėmesį į mieste ir rajone važiuojančius tokios markės bei spalvos automobilius. Neilgai trukus, buvo pastebėtas galimai minėtas automobilis, kurio paieška Vokietijoje paskelbta nuo rugpjūčio 29 d.

Sekant karštomis pėdomis, automobilis rastas R. Kalantos gatvėje esančiuose kiemuose – neužrakintas, praviromis durimis ir užvestas. Pasitelkus Patrulių rinktinės pareigūnus ir tarnybinį šunį, apylinkėse surastas ir jį galimai vairavęs anksčiau teistas Kauno miesto gyventojas, gimęs 1991 m.

Dėl šio įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 189 str. 2 d., dėl nusikalstamu būdu gauto turto įgijimo arba realizavimo.

Kauno apskrities VPK Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos kriminalistams dirbant įvykio vietoje, apie 15 val. netoliese, toje pačioje R. Kalantos gatvėje, pastebėtas kitas įtarimą sukėlęs baltos spalvos „BMW“ be valstybinių numerių.

Patikrinus šią transporto priemonę, nustatyta, kad ji irgi ieškoma kaip pavogta nuo rugpjūčio 30 d. Dėl minėto įvykio taip pat pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl nusikalstamu būdu gauto turto įgijimo arba realizavimo.

Už šią nusikalstamą veiką gresia laisvės atėmimas iki ketverių metų. Tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Alytaus apylinkės prokuratūros prokurorai.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA