„Lemon Gym“ plečiasi Kaune – atidarytas klubas „Žalgirio“ arenoje

Organizatorių nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Kauno centre esančioje Nemuno saloje duris atvėrė atsinaujinęs „Lemon Gym“ sporto klubas, suteikiantis naujas galimybes žmonėms pasimėgauti sportu bei atsipalaiduoti su puikiais gamtos vaizdais. Šis sporto klubas „Žalgirio“ arenoje bus didžiausias „Lemon Gym“ tinkle Baltijos šalyse ir pakeis iki šiol patalpose veikusį ir tai pačiai įmonių grupei priklausiusį „Impuls“ sveikatingumo klubą.

„Siekiame, kad „Lemon Gym“ būtų stipriausias sporto klubų tinklas Kauno mieste, o žmonės galėtų turėti platesnį paslaugų spektrą už prieinamą kainą, – teigė „Lemon Gym“ klubų tinklo vadovė Greta Radzevičienė. – „Kaune iki šiol sėkmingai veikė du „Lemon Gym“ sporto klubai – Šilainiuose bei Savanorių prospekte, tad nusprendėme tinklą papildyti trečiu ir pačiu didžiausiu klubu, pasižyminčiu dideliu grupinių treniruočių pasirinkimu“.

„Žalgirio“ arenoje esantis „Lemon Gym“ turi net tris skirtingas pirtis, todėl klientai nuo šiol turės dar daugiau poilsio bei atsistatymo po sporto galimybių, o jau netrukus lankytojai galės atsigaivinti „Yanga“ B vitaminais prisotintu vandeniu.

Sporto klubas „Lemon Gym“ / Organizatorių nuotr.

Klubo klientai ir toliau naudosis kokybiška pasaulinio treniruoklių gamybos lyderio „Life fitness“ įranga, o papildomos paslaugos išpildys visus „Lemon Gym“ klientų poreikius. Kaip ir kitus šio tinklo klubus, naująjį „Žalgirio“ arenos klubą galima išbandyti nemokamai.

„Lemon Gym“ klube didelis dėmesys skiriamas sparčiai populiarėjančioms grupinėms treniruotėms, todėl čia tam yra skirtos net dvi salės. Per mėnesį sporto klube yra organizuojama daugiau nei 200 treniruočių, o sau tinkančias gali rasti tiek jogos mėgėjai, tiek intensyvaus sporto entuziastai.

Sporto klubas „Lemon Gym“ / Organizatorių nuotr.

Modernus sporto klubas puikiai įsiterpia į Nemuno salos vystymo tendencijas. Čia esanti „Žalgirio“ arena yra didžiausias daugiafunkcinis sporto objektas Baltijos šalyse, o artimiausiais metais čia turėtų išdygti naujas vandens sporto ir pramogų centras bei interaktyvus mokslo bei inovacijų centras „Mokslo sala“.

„Žalgirio“ arenoje įsikūrusio klubo klientai turi galimybę lankyti visus „Lemon Gym“ klubus Baltijos šalyse – tokių iš viso yra net 17. Ypač populiarus yra šių metų pradžioje Kaune, Savanorių prospekte, atsidaręs sporto klubas, teikiantis paslaugas visą parą bei pasižymintis dideliu grupinių treniruočių pasirinkimu ir moderniais technologiniais sprendimais. Jame žmonės po sporto gali atsipalaiduoti hidromasažinėse lovose.

„Lemon Gym“ taip pat daug dėmesio skiria klientų saugumui dėl susidariusius situacijos su koronaviruso plitimu. Klubai yra nuolat dezinfekuojami, o klientai aprūpinti dezinfekcinėmis priemonėmis klubo viduje bei saugaus elgesio instrukcijomis lankytojams.

15 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Kuriems politikams užsiveria Seimo durys?

A. Veryga piktinasi „Žalgirio“ rungtynėmis: netrukus gali būti priimti ribojimai visai Lietuvai

Liberalų sąjūdis į ministrus siūlo S. Kairį: Kauno meras gali netekti patarėjo (papildyta)

V. Matijošaitis pasisakė apie rinkimų rezultatus: sveikinu laimėtojus

Į raudoną zoną patenka ir Kaunas: Vyriausybei apsisprendus karantinas gali įsigalioti dar šią savaitę

Lietuvoje įsigalioja nauji ribojimai: 12-oje savivaldybių – karantinas

Kauno mieste ir rajone tarp daugumos laimėtojų – TS-LKD atstovai

Apklausa: ar jūs patenkinti rinkimų rezultatais?

Paėmusi didmiesčius TS-LKD laimėjo 2020 metų Seimo rinkimus

G.Landsbergis laimėjo Žaliakalnyje: TS-LKD pergalingai žengė 6-iose Kauno apygardose (atnaujinta)