Kauno aplinkkelį sukaustė spūstys: kelininkai dirbs visą dieną – Kas vyksta Kaune

Kauno aplinkkelį sukaustė spūstys: kelininkai dirbs visą dieną

Ankstų ketvirtadienio rytą vairuotojus, vykstančius A1 keliu Vilniaus link, pasitiko ne mažos transporto priemonių spūstys. Kauniečiai piktinosi, kad dėl pačiu piko metu Islandijos plente vykstančių kelio darbų į darbotvarkę reikėjo pridėti papildomo laiko, o spūstyje stovėti teko net vykstantiems nuo Marijampolės.

Būtina taisyti piko metu?

„Aplinkkelyje per patį piką užtvėrė kelią, gudruoliai, sukėlė kamštį tokio dydžio, kad tuoj bus nuo Marijampolės. Gal vertėtų perduoti „linkėjimus“ atsakingiems asmenims, kad tūkstančiui žmonių +40 min. pridėjo į dienotvarkę… O taiso kelias skyles pirmoj juostoj“, – piktinosi skaitytojas.

Socialiniame tinkle „Facebook“ taip pat ne vienas vairuotojas piktinosi kelininkų darbu, kuomet miestiečiai skuba į darbus. „Bet tai kamščiai ilgumo nuo Klaipėdos ir nuo Marijampolės, tikrai, kad kažkas nemąsto, niekur to nedaro piko valandom išvis tai yra daroma naktį iki 6 ryto“. Tačiau kai kurių internautų teigimu, kelio darbai minėtame ruože jau buvo vykdomi ir apie 5 valandą ryto.

Kauną sukaustė spūstys / „Kas vyksta Kaune“ grupės nuotr.

Kauniečiai samprotavo ir apie įspėjamuosius stendus. „Būtų gerai, kad iš toliau sudėtų kokius informacinius stendus, nes net nenorėdamas gali papulti į tokį kamštį, jei nežinai. Stovi visi iki Akademijos, Šilainiuose viskas užsikimšę. Gal žmonės rinktųsi kitus kelius jei žinotų“, – komentavo vairuotoja.

Dirba nuo 4 val. ryto

Naujienų portalui „Kas vyksta Kaune“ susisiekus su AB „Kelių priežiūros“ atstovais, šie patvirtino, kad darbai nėra atliekami būtent piko metu. Įmonės darbuotojai kelio tvarkymo darbus pradėjo nuo 4 val. ryto ir žada užbaigti apie 16 val.

„Kelių priežiūros“ atstovės teigimu, A1 kelyje, Islandijos plente, ties Kleboniškio pėsčiųjų tiltu, pirmoje kelio juostoje atliekami asfaltavimo darbai. Pasak atstovės, apie kelio darbus ir eismo ribojimą buvo informuota Lietuvos automobilių kelių direkcijos internetiniame puslapyje eismasinfo.lt.

„Kelių priežiūra“ apgailestauja dėl nepatogumų, kuriuos patiria vairuotojai, tačiau patvirtina, kad rytoj kauniečius A1 kelias pasitiks jau be eismo ribojimų.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.