Ledą Latvijoje raižę kaunietės pelnė prizines vietas | Kas vyksta Kaune

Ledą Latvijoje raižę kaunietės pelnė prizines vietas

Ant ledo grįžta dailiojo čiuožimo atstovai, o pirmuosiuose pasirodymuose Latvijoje suspindėjo ir Kauno dailiojo čiuožimo atstovės. Čia Lietuvos jaunimo merginų čempionė iš Kauno atliko įspūdingą kombinaciją ir iškovojo 1-ąją vietą savo grupėje. Puikiai pasirodė ir suaugusiųjų grupėje startavusi Kauno žiemos sporto mokyklos auklėtinė, kuri savo grupėje užėmė trečiąją vietą.

Visą pasaulį sukrėtusi COVID-19 viruso pandemija sukaustė ir dailųjį čiuožimą – atšauktas 2020 m. pasaulio dailiojo čiuožimo čempionatas, kuris turėjo vykti Monrealyje (Kanada) praėjusį kovo mėnesį, atšauktas 58-asis Tarptautinės Čiuožimo Sąjungos (ISU) kongresas Pukete (Tailandas). Negana to, vis dar atšaukinėjamos ir ateinančios ISU kalendorinės varžybos, Challenger series bei pasaulio jaunimo grand prix etapai.

Šiek tiek atslūgus įtampai, po ilgos pertraukos pagaliau startavo ir Lietuvos dailiojo čiuožimo atstovai – Rygoje, Latvijos čiuožimo asociacija surengė savo šalies rinktinės kontrolinį pračiuožimą, į kurį taip pat buvo pakviesti Lietuvos rinktinės nariai.

Geriausią rezultatą parodė Lietuvos jaunimo merginų čempionė, Kauno žiemos sporto mokyklos „Baltų Ainiai“ trenerio Dmitrijaus Kozlovo auklėtinė Jogailė Aglinskytė. Ši čiuožėja abiejose programose atliko dviejų trigubų šuolių kombinacijas bei bendroje įskaitoje pelnė 1-ąją vietą.

Šioje grupėje 3-ą vietą užėmė klaipėdietė, trenerės Editos Dvarionienės auklėtinė Marija Brejeva, o 6-ąją vietą užėmė Darja Reginevič.

Suaugusių moterų grupėje 3-ąją vietą užėmė Kauno žiemos sporto mokyklos auklėtinė Elžbieta Kropa (treneris Dmitrij Kozlov). Nugalėtoja tapo latvė Angelina Kuchvalska.