Kauno „Akropolis“ pirmasis Kauno mieste gavo tarptautinį COVID-19 saugumo sertifikatą – Kas vyksta Kaune

Kauno „Akropolis“ pirmasis Kauno mieste gavo tarptautinį COVID-19 saugumo sertifikatą

Organizatorių nuotr.

Prekybos centrui Kauno „Akropolis“ pirmajam Kaune suteiktas tarptautinis COVID-19 saugumo sertifikatas. Tai įrodo, kad prekybos centras atitinka tarptautinius COVID-19 plitimo rizikos valdymo standartus ir yra pasiruošęs saugiai aptarnauti pirkėjus.

„Nuo pat pandemijos pradžios jautėme didelę atsakomybę už darbuotojų ir klientų saugumą, todėl prekybos centre atsakingai diegėme visas privalomas ir papildomas priemones viruso plitimo valdymui. Net ir tada, kai prekybos centras buvo beveik visiškai uždarytas dėl karantino ribojimų, ieškojome sprendimų, kad atnaujinus veiklą jame lankytis būtų saugu ir malonu“, – sako Kauno „Akropolio“ valdytoja Brigita Levenauskienė.

Audito, kurį atliko pasaulinė sertifikavimo įmonė „SAFE Shopping Centers“, metu įvertintos prekybos centre sudarytos saugumo ir higienos sąlygos lankytojams bei darbuotojams, pasiruošti veiksmų planai, rizikų vertinimas, veiklos procesų pokyčiai, prekybos centro komunikacija bei kiti prekybos centro veiklos pasaulinės pandemijos metu aspektai.

„SAFE Shopping Centers“ atkreipė dėmesį į itin kokybišką Kauno „Akropolio“ darbuotojų bei prekybos centrui paslaugas teikiančių partnerių (valymo bendrovių, apsaugos bendrovių ir kt.) pasiruošimą, aiškų atsakomybių pasiskirstymą bei aukštą paruoštų veiklos planų kokybę ir įgyvendinamumą.

Metus galiojantis sertifikatas patvirtina, jog prekybos centro patalpos yra kruopščiai prižiūrimos, aprūpintos pakankamu kiekiu saugos priemonių darbuotojams bei klientams, užtikrinama maksimali jų dezinfekcija, lankytojai yra informuoti apie galiojančius saugumo reikalavimus.

„Visas šis pandemijos laikotarpis – labai dinamiškas, aplinkybės tiek Lietuvoje, tiek pasaulyje keičiasi labai greitai, tačiau galiu patikinti, kad pirkėjų bei darbuotojų saugumas šiuo metu yra pagrindinis mūsų veiklos fokusas. Išduotas sertifikatas ir toliau įpareigoja atsakingai rūpintis pandemijos rizikų valdymu, domėtis geriausia pasauline praktika bei nuolat galvoti apie naujus saugumo sprendimus ir juos diegti“, – sako B. Levenauskienė.

Vertinimas atliktas remiantis pasaulinės sveikatos organizacijos rekomendacijomis ir kitų tarptautinių organizacijų praktika, galiojančiais įstatymais bei vyriausybės rekomendacijomis. Suteiktas COVID-19 saugumo sertifikatas patvirtina, jog prekybos centras taiko aukščiausius saugumo reikalavimus ir veiksmingiausias priemones viruso plitimui prekybos centre kontroliuoti.

Kauno „Akropolio“ vertinimą atliko ir sertifikatą išdavė Švedijoje, Geteborgo mieste, įsikūrusi tarptautinė sertifikavimo ir konsultavimo kompanija „SAFE Shopping Centers“.

„SAFE Shopping Centers“ komandą sudaro prekybos centrų, rizikos valdymo ir krizių komunikacijos ekspertai, dirbantys su rinkos lyderiais visame pasaulyje ir siekiantys užtikrinti savininkų, nuomininkų bei lankytojų saugumą bei gerovę mažmeninės prekybos vietose. Bendrovės sertifikuoti centrai veikia visame pasaulyje – nuo Suomijos iki Pietų Afrikos Respublikos.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA