D. Žukausko skundą priėmęs teismas apklausė liudininkus – Kas vyksta Kaune

D. Žukausko skundą priėmęs teismas apklausė liudininkus

BNS 2020/08/20 19:12
Asociatyvi / R. Tenio nuotr.

Ketvirtadienį Vilniaus apygardos administracinis teismas pradėjo nagrinėti buvusio Kauno apskrities policijos viršininko Dariaus Žukausko skundą dėl atleidimo ir apklausė du liudytojus.

Kaip BNS informavo teismo atstovas Audris Kutrevičius, visą popietę vykusiame uždarame posėdyje teismas apklausė du Policijos departamente dirbančius liudytojus.

Kitas teismo posėdis šioje byloje numatytas rugsėjo 17 dieną, jame planuojama apklausti ir daugiau bylai reikšmingos informacijos galinčių turėti liudytojų.

D. Žukauskas teismui skundžia Policijos departamento sprendimą atimti jam teisę dirbti su slapta informacija ir atleisti iš tuo metu eitų Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininko pareigų. Byla uždaruose posėdžiuose nagrinėjama jo prašymu.

Iš pareigų D. Žukauskas atleistas vasario pabaigoje, po atlikto vidinio patikrinimo. Policijos departamentas teigė, kad per patikrinimą konstatuota, jog D. Žukausko asmeninės savybės, elgesys, ryšiai su tam tikrais asmenimis kelia pagrįstų abejonių dėl jo patikimumo ir galimybės toliau dirbti su įslaptinta informacija.

Pasak departamento, vidinis patikrinimas dėl įtartinų D. Žukausko ryšių pradėtas gavus informacijos atliekant ikiteisminį tyrimą, kuriame Kauno policininkas Donatas Karalukas įtariamas paėmęs kyšių už daugiau nei 10 tūkst. eurų.

Buvęs Kauno apskrities policijos vadovas anksčiau tvirtino, kad patikrinimas atliktas vienašališkai ir netinkamai bei neigė padaręs kokį nors nusižengimą.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo draudžiama.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA