Ardoma rekonstruotos Laisvės alėjos atkarpa miestui brangiai atsieis

Asociatyvi / R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Šios savaitės pradžioje eismas uždarytas A. Mickevičiaus gatvės atkarpoje ties Laisvės alėja. Čia darbininkai pluša, jog panaikintų Laisvės alėjos rekonstrukcijos metu paliktą darbų broką. Kauno savivaldybės teigimu, šios atkarpos tvarkymo darbai miestui kainuos nemenką sumą.

Kaip „Kas vyksta Kaune“ komentuoja Kauno savivaldybės Miesto tvarkymo skyriaus vedėjas Aloyzas Pakalniškis, Laisvės alėjos rekonstrukcijai atlikti naudojamos kur kas pranašesnės technologijos, kurios padeda ne tik sutvirtinti važiuojamąją kelio dalį, bet ir prisideda prie jos ilgaamžiškumo.

Pasak A. Pakalniškio, projektas buvo parengtas dar 2010 metais, o preliminari darbų kaina gali siekti apie 200 tūkst. eurų. Kauno savivaldybės Miesto tvarkymo skyriaus vedėjas tikina, kad veiksmų privertė imtis per trejus metus išlindę trūkumai, tačiau šįkart darbai bus atlikti galutinai ir kokybiškai.

„Kauniečiai puikiai žino, kokie transporto srautai kerta Laisvės alėją ties A. Mickevičiaus gatve. Tai yra viena reprezentatyviausių miesto erdvių, kuri pagaliau atgijo ir ženkliai pasikeitė, tad nesinorėtų, kad čia jau netrukus imtų ryškėti automobilių provėžos“ , – teigia A. Pakalniškis.

Panašūs rekonstrukciniai darbai buvo atlikti Maironio gatvėje dar gegužės mėnesį. Nors gatvė buvo paklota dar praėjusių metų lapkritį. Anot A. Pakalniškio, gatvę privertė perkloti brokas, susidaręs dėl staigių temperatūros pokyčių ir mechaninio poveikio.

Portalas „Kas vyksta Kaune“ primena, kad A. Mickevičiaus atkarpa ties Laisvės alėja vairuotojams taps nepravažiuojamas iki rugsėjo vidurio.

32 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

VMI siunčia svarbią žinią Kauno apskrities gyventojams

Automobilius pačioje Kauno širdyje statyti galima pigiau ir patogiau (foto, video)

Dvi kandidatės į Seimą šilainiškiams - vienas ir tas pats asmuo

Vogtas išmanusis laikrodis vyrų nematomais nepavertė: pareigūnai prašo pagalbos

Su E. Macronu Rukloje šiltai atsisveikinęs G. Nausėda: šis vizitas buvo labai svarbus

Kaune išmatų kibirą žmogui ant galvos išvertęs pilietis išgirdo teismo sprendimą

Pasaulis be žiniasklaidos: ar įmanomas toks scenarijus?

Koronavirusas nustatytas Kaune paskaitą vedusiam dėstytojui: izoliuotis privalo 28 studentai

Netoli Kauno susidūrimo metu nukentėjo motociklo vairuotojas

Seime bus svarstoma idėja įpareigoti informuoti vairuotojus apie „trikojus“