Dėl koronaviruso grėsmės E. Dragūnas atšaukia grandiozinį koncertą

DELFI nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Paaiškėjus, kad Kauno senamiestyje veikiančiame „Adform kiemelyje“, kur neseniai svečiavosi ir Egidijus Dragūnas, dar vakar nustatyti keturi koronaviruso atvejai, atlikėjas nusprendė ir pats atlikti koronaviruso testą. Trečiadienio rytą pranešus, kad minėtoje laisvalaikio vietoje iš viso nustatyti jau 7 infekcijos atvejai, apie tyrimo rezultatus prakalbo ir E. Dragūnas, tiesa nors tyrimo atsakymas – neigiamas, grupė SEL vis dėlto nusprendė atšaukti savo grandiozinį pasirodymą.

„Mes patirsime daugiatūkstantinius nuostolius. Bet tai šią akimirką nesvarbu. Aš nusprendžiau, kad nenoriu, kad nors vienas žmogus galimai užsikrėstų virusu per SEL koncertą. Todėl pasirodymą Vilniuje, Kalnų parke, per Sostinės dienas atšaukiame“, – trečiadienio rytą savo sprendimą paskelbė SEL lyderis E. Dragūnas.

Šou organizatoriai nutarė šį koncertą Vilniuje perkelti į kitus metus. „Jei pagerės situacija Lietuvoje ir pasaulyje, SEL koncertuos sostinėje 2021-aisiais. Tie, kurie jau įsigijo bilietus, galės juos panaudoti ir būsimame šou. Jei pageidausite atsiimti pinigus, tai bus galima padaryti netrukus“, – skelbia pasirodymo rengėjai.

Sprendimas atšaukti SEL koncertą Vilniuje buvo priimtas po to, kai Lietuvoje pradėjo daugėti COVID-19 atvejų. Grupės komanda ragina žmones šiuo laikotarpiu elgtis atsakingai ir nenumoti į galimas grėsmes. O esant įtarimams dėl užkrato, nedelsiant išsitirti.

„Mes kaip žmonės, kaip verslininkai šioje situacijoje esame neapginti. Esu pasipiktinęs, kad Valstybė išskiria pinigus miesto šventėms ir jų visi renginiai bei koncertai toliau buvo planuojami. Manau, valdžia nesupranta situacijos rimtumo ir per ilgai delsė, bet mes nerizikuosime, nors ir patirsime didžiausius nuostolius“, – kalbėjo E. Dragūnas.

SEL komanda taip pat informuoja, jog grupės lyderis savo iniciatyva pasidarė koronaviruso tyrimą, kurio rezultatai šiandien popiet parodė, kad atlikėjas nėra užsikrėtęs.

„Kas vyksta Kaune“ primena, kad antradienį paaiškėjo, jog Kaune per vieną parą nustatyta net dvylika užsikrėtimo koronavirusu atvejų. Net keturi iš jų sietini su protrūkiu Kauno senamiestyje veikiančiame „Adform kiemelyje“, kur laidos „Kitokie pasikalbėjimai“ vedėjas Mantas Katleris kalbino atlikėją Egidijų Dragūną.

Organizatorių teigimu, yra tikimybė, kad užsikrėtusieji galėjo dirbti ir tądien.

57 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Už vaikų izoliaciją bus mokamos ligos išmokos

Kauno apskrityje užregistruoti du nauji koronaviruso židiniai

Naujausi duomenys: per parą Lietuvoje užfiksuoti 88 nauji koronaviruso atvejai

Kauno žydai: Izaoko Gliko portretas

Tūkstančiai vaikų Kaune išbandė unikalias pamokas: žinios ir įgūdžiai pravers visam gyvenimui

Už beveik 2 mln. eurų pirkti monitoriai ligoninėms – netinkami naudoti

Sinoptikai: saulės spindulių dar sulauksime

IX forto monumentą atgaivins masinis rumunų menininkės projektas

Pasaulinio garso smuikininkė su Kauno bigbendu kvies atrasti paslėptą akmenį

Prieš savaitę „pasižymėjęs“ pareigūnų eskortas toliau siautėja Kauno keliuose