Kultinis Kauno baras po metų pertraukos grįžta neatpažįstamai pakeitęs savo veidą

Ž. Kuprėno nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Kol karantino metu dauguma maitinimo įstaigų užvėrė duris, kauniečiams gerai žinomas baras „BO“ anaiptol – planavo savo atgimimą su trenksmu. Praėjusią vasarą duris užvėręs Muitinės gatvėje įsikūręs „BO“ savo veidą pasikeitė kardinaliai ir dabar yra pasiruošęs svečių antplūdžiui.

Beveik metus rekonstrukciją vykdęs baras pakeitė ne tik logotipą, patalpų išplanavimą, bet ir interjero stilių. Nors „BO“ visada buvo spalvingas, dabar jo sienas puošia sodrios, puikiai suderintos ir baro dvasią atspindinčios spalvos, kietus baldus pakeitė komfortiški retro stiliaus foteliukai, o gyvybe baro erdves užpildyti padėjo gerai žinomos florisčių komandos „Kvietkos“ augalų instaliacijos.

Nors baras atsisakė porelių pamėgtos 4-os salės, dabar patalpų centru tapo sraigtiniai laiptai, kurie veda į rūsį. Rūsyje – išganymas nostalgiškai „BO“ laikus prisimenantiems svečiams: erdvė rezervacijoms ir atvira alaus talpykla, kurioje galima pamatyti kelionę nuo statinės iki bokalo.

Po metų pertraukos sugrįžta baras „BO“ / Organizatorių nuotr.

„Mūsų tikslas, kad į „BO“ norėtų ir galėtų ateiti laisvi, kultūringi, išprusę, tačiau nuoširdumą vertinantys žmonės – stengėmės, kad tai atsispindėtų mūsų interjere, aptarnavimo kultūroje ir meniu“, – teigia du barus valdančios įmonės direktorė Virgita Kuprėnienė.

Anksčiau užsidarymą visiems laikams planavę „BO“ atstovai tvirtina, kad atsiradus progai pakeisti baro veidą tiesiog negalėjo atsisakyti tokios galimybės. „Ilgai siekėme, kad BO taptų tokia vieta, į kurią būtų malonu atsivesti verslo partnerius ar tėvus, dabar tai tampa realybe“, – teigia baro atnaujinimo projektą vystęs Žilvinas.

Kaip atrodo atsinaujinęs „BO“ pamatykite specialioje galerijoje arba dar geriau – apsilankykite gyvai kasdien nuo 17 valandos. „BO“ rasi Muitinės g. 9, Kaunas. „BO“ taip pat rasi „Facebook“ bei „Instagram“.

81 KOMENTARAS
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Kauno apskrityje fiksuotos dvi mirtys nuo koronaviruso nėra susijusios su židiniais

Pakaunėje su švyturėliais skridę pareigūnai gavo pylos

Seimas cirkuose naudoti laukinius gyvūnus uždraudė tik iš dalies

Iš naujų Kauno vairuotojus sekančių kamerų – pirmosios baudos

Iš 8 Kaune išlikusių sinagogų, pagal paskirtį naudojama tik viena (foto)

Kaune planuojama apmokyti sparčiai populiarėjančios srities specialistus

Medinis namas Žaliakalnyje atgijo londonietiško kolorito spalvomis

Daugiausia užsikrėtimų ir dar dvi mirtys fiksuotos Kaune: virusas plinta muzikiniame teatre, mokymo įstaigose

Lietuvoje per praėjusią parą nustatyta 90 naujų koronaviruso susirgimų

Norėdami apžiūrėti Karo techniką, eilėse laukia kelias valandas (foto)