Į patį Kauno centrą sulėkė net 5 ugniagesių brigados (papildyta)

R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Pirmadienio pavakarę į patį Kauno centrą skubėjo specialiosios tarnybos. Laisvės alėjoje užsiliepsnojus sandėliukams, įvykio vietoje ligai darbavosi ugniagesiai.

„Kas dega? Matosi už „Klevų namų“ Vytauto prospekte. Nesenai kaukė priešgaisrinės sirenos. Girdisi dar brigados lekia“, – portalo teiraujasi skaitytojai. „Kas per dūmų kamuoliai nuo Soboro eina į orą?“.

Gaisras Laisvės alėjoje / Skaitytojo nuotr.

Kaip naujienų portalui „Kas vyksta Kaune“ nurodė Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento budintis ugniagesys, Laisvės alėjoje, ties 15-uoju numeriu pažymėtu pastatu, užsiliepsnojo sandėliukai.

Pasak ugniagesio, pastate matoma atvira liepsna, dėl to į įvykio vietą išsiųstos net 5 ugniagesių brigados. Pirminiais duomenimis, apie nukentėjusiuosius nepranešama, gaisro priežastis bus tiriama.

Papildyta rugpjūčio 4 dieną 11.35 val.

Kaip nurodė Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas, rugpjūčio 3 dieną apie 15.21 val. buvo gautas pranešimas, kad dega sandėliukai. Degė aštuoni dviejų aukštų mūriniai sujungti sandėliukai (maždaug 50 m² ploto, stogas šiferio, viduje medinės pertvaros, po apačia keli garažai).

Pasak ugniagesių, gaisro metu nudegė dalis stogo dangos, nuardytas visas stogas, išdegė sandėliukų vidus, medinės pertvaros. Sulietas sandėlio1 aukštas. Šalia išgelbėtas priblokuotas tokio pat ploto sandėliukas.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

3 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.

Naujausios žinios

Seimas cirkuose naudoti laukinius gyvūnus uždraudė tik iš dalies

Iš naujų Kauno vairuotojus sekančių kamerų – pirmosios baudos

Iš 8 Kaune išlikusių sinagogų, pagal paskirtį naudojama tik viena (foto)

Kaune planuojama apmokyti sparčiai populiarėjančios srities specialistus

Medinis namas Žaliakalnyje atgijo londonietiško kolorito spalvomis

Daugiausia užsikrėtimų ir dar dvi mirtys fiksuotos Kaune: virusas plinta muzikiniame teatre, mokymo įstaigose

Lietuvoje per praėjusią parą nustatyta 90 naujų koronaviruso susirgimų

Norėdami apžiūrėti Karo techniką, eilėse laukia kelias valandas (foto)

Vytauto Didžiojo universiteto dėstytojai nustatytas koronavirusas

Su gerais orais greitai teks atsisveikinti, artėja rudeniškos permainos