„Trikojai“ kelia stresą kauniečiams: baiminasi visko, kas panašu į greičio matuoklį – Kas vyksta Kaune

„Trikojai“ kelia stresą kauniečiams: baiminasi visko, kas panašu į greičio matuoklį

"Kas vyksta Kaune" grupės nuotr.

Visuomenėje netylant aistroms dėl „trikojų“, dalis vairuotojų jau įprato socialiniuose tinkluose skelbti greičio matuoklių lokacijas. Skelbiama informacija dažnam padeda išvengti ne tik policijos protokolo, bet tikrina ir vairuotojų budrumą. Penktadienio rytą, vienoje iš portalo „Kas vyksta Kaune“ grupių buvo pasidalinta greičio matuoklio lokacija, tačiau akylesni internautai pastebėjo, kad šįkart stovintis trikojis vargu, ar matuoja greitį.

„Trikojis Pramonės pr. prie Maximos“, – penktadienio rytą grupėje „Kur stovi policija Kaune“ paskelbė vairuotojas. Netrukus pradėta spėlioti, kad dar Kauno gatvėse nematytas prietaisas greitį tikriausiai fiksuoja vos tik įvažiavus į Urmo bazės žiedą, nors pastarasis stovėjo beveik prie Draugystės gatvės ir Pramonės prospekto sankryžos.

„Trikojis“ Pramonės prospekte / „Kas vyksta Kaune“ grupės nuotr.

„Čia tas vienas rimtesnių“. „Negalima neigti, kojos tikrai trys“, – šmaikštavo vairuotojai.

Visgi primename, kad nereikėtų pamiršti, jog Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos valdybos Kelių patrulių kuopos pareigūnai, siekdami užtikrinti saugumą kelyje, nuolat stebi, kaip eismo dalyviai laikosi kelių eismo taisyklių.

Naudojant mobilius greičio matuoklius per savaitę nustatoma tūkstančiai pažeidėjų. „Kas vyksta Kaune“ primena, kad baudos už greičio viršijimą Lietuvoje siekia nuo 11 iki 724 eurų. Taip pat esant dideliam greičio viršijimui galima atsisveikinti ir su vairuotojo pažymėjimu.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA