Reidas Raudondvario plente: kaunietis žmonai vairuoti leido tik tada, kai patį pričiupo girtą (foto) - Kas vyksta Kaune

Reidas Raudondvario plente: kaunietis žmonai vairuoti leido tik tada, kai patį pričiupo girtą (foto)

Kauno apskr. VPK nuotr.

Šįryt, liepos 31 d., Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos valdybos Kelių patrulių kuopos pareigūnai tikrino, ar visi vairuotojai į darbą skuba blaivūs.

Priemonės metu Kaune, Raudondvario pl., per keletą valandų patikrintas blaivumas 574 vairuotojams. Du vairuotojai automobilius vairavo, kai to jau daryti nebegalėjo, rašoma Kauno apskr. VPK pranešime žiniasklaidai.

Vienas iš jų važiavo kartu su žmona, kuriai vairuoti automobilį perleido tik tada, kuomet pačiam pareigūnai nustatė 1,10 prom. girtumą. 0,65 prom. alkotesteris parodė kitam vairuotojui, skubiai nusukusiam į automobilių stovėjimo aikštelę, kurioje jį netikėtai pasitiko kitas policijos ekipažas.

Dar du vairuotojai taip pat buvo vartoję alkoholio, tačiau neviršijo leistinos nustatytos normos. Akyli pareigūnai pastebėjo ir dar vieną automobilį, kurio vairuotojas staiga nusuko į gatvelę. Paaiškėjusi priežastis – prieš keletą metų atimta teisė vairuoti, kurios jis nesusigrąžinęs.

Vairuotojams primenama, kad tokios ir panašios eismo saugumo priemonės vykdomos nuolat. Pareigūnai ragina visus eismo dalyvius laikytis Kelių eismo taisyklių, būti drausmingiems kelyje bei linki saugaus kelio.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA