Kauniečiai palikti ant ledo: interneto ir televizijos tiekėjas atsitvėrė tylos siena – Kas vyksta Kaune

Kauniečiai palikti ant ledo: interneto ir televizijos tiekėjas atsitvėrė tylos siena

Asociatyvi / DELFI nuotr.

Skaitytojai pranešė apie Kauno interneto ir televizijos sistemą (K-sistemos), kuri jau visą dieną neveikia, tačiau problema ne tame, o įmonės požiūris į klientus. Informacijos apie sistemos gedimus ar tvarkymus kauniečiai niekaip negauna, nes klientų aptarnavimo skyrius tiesiog nekelia telefono ir neatsako į laiškus. Kodėl sutriko tiekėjo veikla nėra aišku, „Kas vyksta Kaune“ žurnalistams su įmonės atstovais taip pat nepavyko susisiekti.

Į „Kas vyksta Kaune“ redakciją kreipėsi ne vienas susirūpinęs kaunietis, jog dėl Kauno interneto ir televizijos sistemų trukdžių jau kuris laikas namuose negali naudotis internetu ar televizija.

„Kas nutiko Kauno interneto sistemoms, bankrutavo? Sistema sugedo. Visą dieną nei televizijos, nei internetas neveikia. Telefonai jų išjungti. Vartotojai apie trikdžius informacijos neturi jokios“, – rašė viena iš skaitytojų.

Kauno interneto ir televizijos sistemų atsiliepimų puslapyje ir „Facebook“ paskyroje galima pastebėti, jog su ta pačia problema susiduria ne vienas klientas, o susisiekti su įmonės atstovais nepavyko nei vienam. Daugelis pasipiktinusių klientų rašė, jog planuoja atsisakyti šios įmonės paslaugų.

„Šiandiena susidūriau su atsainiu elgesiu ir netinkamu požiūriu į klientą (-us), kurį demonstruoja Kauno interneto sistemų administracija, nes nuo 13.00 val. bendrovė neteikė paslaugų, be to jų nurodytais telefonais niekas neatsakinėjo į skambučius, jų skyriuje niekas nebendravo, neatidarė durų, tiesiog visas personalas vienu metu dingo“, – plačiau apie susidariusią situaciją pasakojo skaitytojas.

Skaitytojas nurodė, jog dėl sutrikusios veiklos galima turėti supratingumo, nes net ir Registrų centras turėjo veiklos nesklandumų, tačiau labiausiai šokiruojantis dalykas, tai, kad personalas neteikia jokios informacijos, o susisiekti su įmonės administracija niekam taip ir nepavyko.

„Telefono ragelyje išklausius „gražią melodiją”, buvau atjungiamas, kitais atvejais rodydavo telefono linijos užimtumą. Neištvėrus to, kad bendrovė nesiima jokiu veiksmų būti pasiekta telefonu ir komunikuoti su klientais, nuvykau prie jų būstinės, adresu Mituvos g. 5, Kaune, kur ant skyriaus dūrų radau užkabinta lapą, kuriame buvo įrašyta: atsiprašome, dėl techninių kliūčių nedirbame“, – problemą išsiaiškinti pasiryžęs kaunietis dėstė toliau.

Pritraukiantis šūkis „kokybiškas ir spartus internetas“ klientą prajuokino, o faktas, jog informacijos apie sistemos gedimus ar planuojamus darbus nebuvo, kaunietį nuvylė.

„Kas per gedimas, kada žadama jį sutvarkyti, kur kreiptis dėl informacijos ar kt., nėra. Man stovint prie skyriaus durų, atvyko dar maždaug 10 nepatenkintų šios bendrovės teikiamomis paslaugomis klientų, kurie taip kaip aš, ieškojo atsakymo dėl to kas įvyko, tačiau ir jiems jokiais būdais nepavyko susisiekti šios bendrovės darbuotojais“, – apie gan rimtą problemą, su kuria susidūrė kauniečiai pasakojo jis.

„Manau, kad toks Kauno interneto sistemų administracijos ir kitų jos darbuotojų elgesys su klientais yra netoleruotinas, mažų mažiausia – neprofesionalus. Retorinis klausimas toks, kas yra atsakingas už galimą techninį gedima ir kas atlygins patirtą žalą asmenims (nes negavome paslaugos ilgą laiką, vykome nuosavu transportu prie bendrovės skyriaus), kurie liko nežinioje, nors stengėsi visais būdais susisiekti su bendrovės darbuotojais.

Stebina tai, kad jokios oficialios informacijos iš jokio Kauno interneto sistemų darbuotojų negauta, niekur nepaskelbta. O aš jau žinau ką toliau darysiu, tikrai nesitrukdysiu ir nesikreipsiu į Teismą žalai atlyginti, tiesiog atsisakysiu jų teikiamų paslaugų“, – apmaudą liejo nusivylęs kaunietis.

„Kas vyksta Kaune“ pabandžius susisiekti su įmonės administracija, kaip ir nupasakojo skaitytojai, teko išklausyti gražios melodijos ir tylos kitame telefono gale. Įmonei išsiųsta užklausa, apie susidariusią situaciją, kai gausime komentarą – tekstą papildysime.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA