Įspėjimas vairuotojams: IX forto aikštelė pasitinka aštriai – Kas vyksta Kaune

Įspėjimas vairuotojams: IX forto aikštelė pasitinka aštriai

„Kas vyksta Kaune“ grupės nuotr.

Trečiadienio popietę vienas kaunietis socialiniame tinkle pasidalijo vaizdais iš IX forto automobilių stovėjimo aikštelės. Čia kyšančios armatūros nepastebėjusiems vairuotojams gali tekti traukti domkratą ir atsarginį ratą.

„IX forto aikštelė pasitinka aštriai“, – „Facebook“ grupėje rašė vyras, raginęs nepasimauti į greta IX forto monumento esančią aikštelę užsukusius vairuotojus.

Kauniečio užfiksuotose nuotraukose matyti tiesiog iš nusidėvėjusio asfalto kyšanti geležinė armatūra. Aštraus metalo galiukas nedidelis – jį pastebėti dėl to dar sunkiau, tačiau padangai pradurti šių „spąstų“, greičiausiai, pakaktų.

Išlindusi armatūra IX forto aikštelėje / „Kas vyksta Kaune“ grupės nuotr.

„Kas vyksta Kaune“ primena ir įvažiavimą į šią aikštelę esant apverktinos būklės, nors kadaise asfaltuota, o dabar duobių išvagota danga periodiškai patvarkoma.

IX forto muziejaus atstovai pernai lapkritį portalui nurodė, kad stengiamasi tvarkyti memorialinio komplekso infrastruktūrą, tačiau didžiausias dėmesys skiriamas ekspozicijoms, tuo metu į muziejų vedantiems keliams lėšų neužtenka.

Kada bus sutvarkytas vienas baisiausių Kauno įvažiavimų? 3 nuotr.

Finansinės paramos tvarkant šį ir pagrindinės automobilių stovėjimo aikštelės kelią muziejaus direktorius Marius Pečiulis tikėjosi sulaukti iš Šilainių seniūnijos, Kauno savivaldybės, Lietuvos automobilių kelių direkcija.

Visgi muziejaus vadovas pripažino, kad pinigų dangai tvarkyti jau prašyta prieš porą metų, tačiau jų duoti niekas neskuba. Nors kalbėta su keliomis institucijomis, finansinės paspirties greit sulaukti nesitikėta ir praėjusį rudenį.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA