Liepsnos prarijo netoli vakarinio aplinkkelio įsikūrusią gamyklą

Stop kadro nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Ankstų antradienio rytą „Kas vyksta Kaune“ redakciją pasiekė vaizdo medžiaga, kurioje užfiksuoti juodi dūmų kamuoliai. Kaip paaiškėjo vėliau, užsiliepsnojo netoli vakarinio aplinkkelio esanti gamykla.

„Kas vyksta Vilijampolėje? Ganėtinai didelis smogas ir jaučiasi degėsių kvapas. Kažkur tolumoj, link Klaipėdos, matosi riebus dūmų kalnas“, – teiravosi kauniečiai.

Kaip naujienų portalui „Kas vyksta Kaune“ nurodė Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento Vyriausioji specialistė Jūratė Dabkuvienė, pranešimas apie gaisrą Liuksemburgo akligatvyje buvo gautas 05.03 val. Pranešime buvo nurodyta, kad minėtu adresu dega gamykla.

Ugniagesiams atvykus į įvykio vietą, įmonės „FPI Baltic“ gamykla ir jos sandėlis degė atvira liepsna. Sandėlis buvo metalinių konstrukcijų padengtas daugiasluoksnėmis plokštėmis.

Pasak J. Dabkuvienės, gaisras buvo lokalizuotas 6.39 val., pirminiais duomenimis nukentėjusiųjų nėra. Ugniagesiai vis dar dirba įvykio vietoje.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

10 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.

Naujausios žinios

Smarvė Kaune baisi, o atsakyti iš kur – niekas negali

Mokymai medikams kvepia afera: SAM sumokėjo keliasdešimt kartų brangiau

Koronavirusas Kaune: infekcijos užkratas sparčiai plinta muzikiniame teatre ir policijos komisariate

Per parą Lietuvoje nustatytas 91 naujas koronaviruso atvejis

Tarp kandidatų Savanorių apygardoje – Matijošaitis: ar tai sutapimas?

Seimas priėmė draudimus dėl rūkymo balkonuose (papildyta)

Koronavirusu serga apie 30 policijos pareigūnų

Skaitytojai: Kauno poliklinikos liko be ryšio (papildyta)

Atnaujinta registracija į mobiliuosius koronaviruso patikros punktus

Triukšmautojams ateina sunkūs laikai: planuose didesnės baudos ir veiklų ribojimas