Šilainiuose – grubi vyro sulaikymo operacija – Kas vyksta Kaune

Šilainiuose – grubi vyro sulaikymo operacija

Stop kadro nuotr.

Sekmadienio vakarą „Kas vyksta Kaune“ redakciją pasiekė skaitytojo vaizdo įrašas, kuriame įamžintos vyro ir policijos pareigūnų grumtynės. Kaip paaiškėjo, Šilainiuose esančioje prekybos centro automobilių stovėjimo aikštelėje vyko neblaivaus vairuotojo sulaikymo operacija.

Kaip naujienų portalui „Kas vyksta Kaune“ nurodė Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyrio vedėja Odeta Vaitkevičienė, liepos 26 dieną buvo gautas pranešimas apie neblaivų vairuotoją.

Minėtas automobilis „VW Passat“ apie 19.40 val. buvo pastebėtas Kaune, Žemaičių plento ir Šarkuvos gatvės sankirtoje. Važiuojant paskui, automobilis įsuko į prekybos centro aikštelę. Policijos pareigūnams priėjus prie automobilio ir pradėjus bendrauti su vairuotoju, nuo šio sklido alkoholio kvapas.

Pasak O. Vaitkevičienės, pasitikrinti blaivumą vairuotojas kategoriškai atsisakė, asmens dokumentų pateikti nenorėjo, elgėsi agresyviai ir keikė pareigūnus. Panaudojus kovinius imtynių veiksmus, 1970 metais gimęs vyras buvo sulaikytas. Pradėtas tyrimas.

Tiesa, sekmadienį Kauno gatvėse užfiksuotas tikras girtų vairuotojų antplūdis. Du tokius pažeidėjus Kauno apskr. VPK pareigūnai sulaikė Kauno mieste, dar vieną Kauno rajone, o kitą kelyje Vilnius-Kaunas-Klaipėda.

Kauno apskr. VPK duomenimis, liepos 26 d. apie 11.15 val. Kauno rajone, Vandžiogalos sen., ties Preišiogalos k., automobilį „Chrysler“ vairavo neblaivus 1981 metais gimęs vyras. Jam nustatytas sunkus girtumo laipsnis – 2,54 prom.

Sekmadienio pavakarę, apie 17.30 val. Kaune, Taikos prospekte, automobilį „VW Passat“ vairavo neblaivus 1992 metais gimęs vyras. Jam nustatytas vidutinis girtumo laipsnis – 1,66 prom. Kiek vėliau, apie 21.20 val., Raudondvario plente, automobilį „Nissan Almera“ vairavo neblaivus 1987 metais gimęs vyras. Jam nustatytas vidutinis girtumo laipsnis – 2,44 prom.

Dar vėliau, apie 23.30 val., kelyje Vilnius-Kaunas-Klaipėda neblaivaus vairuotojo sukeltas eismo įvykis neapsiėjo ir be medikų pagalbos. Pareigūnų duomenimis, automobilis „Audi A6“ vairuojamas 1995 metais gimusio vyro, susidūrė su automobiliais „Opel Corsa“, vairuojamu 1999 metais gimusios moters ir „Audi A3“, vairuojamu 1997 metais gimusios moters.

Eismo įvykio metu nukentėjo „Opel Corsa“ vairuotoja, „Audi A3“ vairuotoja ir 1997 metais gimęs keleivis. „Audi A6“ vairuotojui nustatytas vidutinis girtumo laipsnis – 2,05 prom.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.