Aktoriniai sugebėjimai nepadėjo: reido metu vyrą išsukti norėjusi moteris įkliuvo Kauno pareigūnams

Kauno apskr. VPK nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Vakar, liepos 26 d., Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos valdybos Kelių patrulių kuopos pareigūnai popietę vykusios policijos priemonės metu Kauno r. (ties Lapių k. ir Mastaičių k.) patikrino beveik 1100 vairuotojų blaivumą.

Stabdant automobilius, išaiškinti 7 neblaivūs vairuotojai. Dviems iš jų nustatytas vidutinis girtumo laipsnis, kitiems – lengvas. „VW“ markės automobilį vairavusiam vyrui, atmetus paklaidą, buvo nustatytas lengvas girtumo laipsnis, tačiau tikrinant dokumentus paaiškėjo, kad asmuo buvo praradęs teisę vairuoti ir pilnai nesumokėjo jam paskirtos baudos, rašoma Kauno apskr. VPK pranešime žiniasklaidai.

Pakartotinai vairavus neblaiviam, numatyta ir automobilio konfiskacija. Kito vairuotojo, kuriam alkotesteris parodė vidutinį girtumo laipsnį (1,69 prom.), vairuotas automobilis „Audi“ taip pat buvo nutransportuotas. Su neblaiviu vairuotoju važiavo ne tik draugai, bet ir moteris su vaiku.

Policinės priemonės metu Mastaičių kaime pareigūnai pastebėjo, kaip šiek tiek toliau nuo priemonės vietos sustojo automobilis, kuriuo važiavusi moteris, kaip įtariama, bandė apsimesti, kad jai bloga. Akylos pareigūnų akys pastebėjo, kad keleto minučių bėgyje moteris su vyru apsikeitė vietomis. To priežastis – vyras nėra įgijęs teisės vairuoti transporto priemones.

Už tą patį pažeidimą maždaug po valandos toje pačioje vietoje pareigūnai surašė dar vieną protokolą. Tik šįkart ne apsikeitusiems vietomis, o „VW Sharan“ vairuotojui, kuris, pastebėjęs pareigūnus, staigiai apsisuko ir bandė sprukti.

Paviję pareigūnai išsiaiškino, kad vyras nėra įgijęs teisės vairuoti, o vairuoti sėda nebe pirmą kartą ir baudžiamas už tai taip pat nebe pirmą kartą.

Vairuotojams primenama, kad tokios ir panašios eismo saugumo priemonės vykdomos nuolat. Pareigūnai ragina visus eismo dalyvius laikytis Kelių eismo taisyklių, būti drausmingiems kelyje bei linki saugaus kelio! Tik kartu rūpindamiesi savo ir kitų saugumu laimingai pasieksime kiekvienos kelionės tikslą.

1 KOMENTARAS
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Lemiamos R. Jokubaičio baudos „Žalgiriu“ atnešė pirmą Eurolygos pergalę

Kaunas tradiciškai nusidažys rožine spalva dėl kilnaus tikslo

Džiugi žinia: Kaune dingusi 14 metų mergaitė grįžo namo

Aplinkosaugininkai nusitaikė į „garažiukus“: tikrins ir kitas automobilius tvarkančias įmones

Atsako advokatė: ar sulaukę pilnametystės vaikai privalo išlaikyti savo tėvus?

Įspėja apie sukčius: prisidengę VMI vardu kviečia gyventojus investuoti į kriptovaliutą

Fiksuoja skaitytojai: vyrai rizikuoja, kad tik Kaune būtų gražu

Iš sostinės į Kauną perkeltas ekstremalių sveikatai situacijų centras

Įspėjimas apie didelį oro užterštumą: specialistai pataria neiti iš namų

Kauno savivaldybė džiaugiasi naujais ribojimais, bet nežino, kaip juos įgyvendinti