Geros žinios: taip reikalingas viadukas netrukus bus atidarytas – Kas vyksta Kaune

Geros žinios: taip reikalingas viadukas netrukus bus atidarytas

Asociatyvi / „Kas vyksta Kaune“ nuotr.

A6 kelią ties Kauno laisvąja ekonomine zona (LEZ) kertančio viaduko statybos eina į pabaigą. Greitis šioje kelio atkarpoje dar ribojamas, bet greičio kalnelis išmontuotas, o darbus galutinai baigti „Kauno tiltai“ planuoja iki rudens.

Kaip „Kas vyksta Kaune“ pateiktame komentare nurodė „Kauno tiltų“ komunikacijos specialistė Giedrė Samulionytė-Lekavičienė, šiuo metu vykdomi baigiamieji asfalto dangos įrengimo darbai atkarpoje tarp Kauno LEZ ir viaduko, atliekami smulkūs apdailos darbai. Taip pat diegiamos eismo saugos priemonės: ženklai, ženklinimas.

„Kadangi pagrindiniame kelyje A6 šiuo metu yra nutrintos horizontaliojo ženklinimo linijos bei vykdomi kiti darbai, greitis statybvietės zonoje ribojamas iki 50 km/val.“ – informavo „Kauno tiltų“ atstovė, pridėjusi, kad greičio ribojimo kalnelis išmontuotas.

Šis gana aštrus kalnelis, beje, gerokai trikdė Kauno vairuotojus praėjusią žiemą, mat buvo paliktas net ir per technologinę pertrauką, kai nuo 2019-ųjų gruodžio 20 d. iki 2020 m. kovo 15 d. darbai dėl oro sąlygų nevyko.

„Greičio slopinimo kalneliai yra saugos priemonė, užtikrinanti reikiamą, saugų greitį. Ši priemonė skirta tiek eismo dalyvių, tiek darbuotojų bei statomo objekto saugumui“, – šių metų vasarį sakė G. Samulionytė-Lekavičienė.

Kadangi gruodžio antroje pusėje buvo betonuojama viaduko perdanga, klojiniai, dalis pastolių ir laikinos atramos per technologinę pertrauką liko. Greitis iki 30 km/val. su „gulinčiu policininku“, kuris užtikrintų vairuotojus pakankama pristabdant, „ribotas tam, kad galimo įvykio metu eismo dalyviai būtų apsaugoti nuo krentančių elementų“.

Visgi kalnelio jau kurį laiką nebėra, o labai greitai kauniečiai galės naudotis nauja jungtimi su Kauno LEZ. Kaip detalizavo G. Samulionytė-Lekavičienė, rugpjūtį didesnė dalis darbų bus vykdoma tie buvusiu Narėpų apsisukimu.

Čia naikinsima salelė, buvusi skiriamojoje juostoje, bus įrengta nauja salelė ties išvažiavimu į Kelininkų gatvę, įrengtas horizontalus ženklinimas ir atitvarai A6 kelio skiriamojoje juostoje.

„Planuojama fizinių darbų objekte pabaiga – rugpjūčio pabaiga. Šio projekto tikslas – panaikinti vieno lygio sankryžą ties LEZ’u ir Narėpais. Po rekonstrukcijos visi srautai kryptis galės keisti be susikirtimo (avarinių) taškų. Tai itin svarbu, kadangi eismo srautas į LEZ yra didelis, o A6 kelyje eismo intensyvumas – aukštas“, – aiškino „Kauno tiltų“ atstovė.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.