Į Nemuno krantinę be turėklų vėl vyko ugniagesiai – Kas vyksta Kaune

Į Nemuno krantinę be turėklų vėl vyko ugniagesiai

„Kas vyksta Kaune“ nuotr.

Ketvirtadienio vakarą į Nemuno krantinę net du kartus vyko ugniagesiai. Dėl neįrengtų atitvarų įvykusių nelaimių sąrašą papildė dar viena, tiesa, vargu ar šįkart atitvarai būtų padėję išvengti nelaimės, mat į Nemuną įkrito gyvūnas.

„Kas vyksta prie Aleksoto tilto??? Gaisrinė, kopėčios į vandenį.. Nejau vėl įkrito žmogus..“, – ketvirtadienio vakarą naujienų portalo teiravosi skaitytoja.

Neilgai trukus, ugniagesiai pranešė, kad Nemuno krantinėje vyko neeilinė operacija. Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento duomenimis, liepos 23 dieną, apie 21.18 val. pranešta, kad nuo skardžio nukritęs kačiukas negali išlipti į krantą.

Atvykę į įvykio vietą ugniagesiai su ištraukiamomis kopėčiomis nusileido iki krantinės. Buvo patikrinta apie poros šimtų metrų krantinės atkarpa, bet katinėlis nebuvo rastas. „Krantinėje yra daug angų kur jis gali pasislėpti ir nėra galimybės viską patikrinti“, – nurodoma PAGD įvykių suvestinėje. Taigi pamainos vado ir gyvūnų globos tarnybos sprendimu paieška nutraukta.

Visgi, praėjus šiek tiek daugiau nei valandai, apie 22.50 val., ugniagesiams vėl buvo pranešta, kad krantinėje žolėse miauksi kačiukas, prie jo negali prieiti. Į Nemuno krantinė vėl atvykus ugniagesiams ir panaudojus ištraukiamas kopėčias nusileista iki krantinės kačiuko paieškai.

Ugniagesių teigimu, vos nusileidus į krantinę katinas pasislėpdavo tarp blokų, kur nėra jokios galimybės jį pasiekti. Pasak gyvūnų globos tarnybos specialistės, galimybės pagauti katiną – nebuvo.

Atitvarai sugrįžta

Portalas „Kas vyksta Kaune“ jau rašė, kad nelaimėms sekant viena po kitos, Nemuno krantinėje pradėti atitvarų grąžinimo darbai. „Nauji atitvarai bus tokio pat dizaino kaip ir ant tilto, vedančio į „Žalgirio“ areną. Juos planuojama sumontuoti iki rugsėjo 1 dienos. Darbus patikėta atlikti įmonei „Kauno švara“. Medžiagų ir darbų vertė – apie 300 tūkst. eurų“, – portalui komentavo Kauno savivaldybės administracijos direktorius Vilius Šiliauskas.

Nemuno krantinėje pradėti montuoti ilgai laukti atitvarai 9 nuotr.

Primename, kad anksčiau krantinėje be turėklų neišvengta nemalonių situacijų, kai į Nemuną įkrito ne vienas gyventojas. Dar šių metų kovo 24 dieną vienam kauniečiui padėti jau nepavyko – į vandenį įkritęs vyras neišgyveno. Gegužės 26 dieną įvyko dar viena nelaimė, tačiau pasibaigė ji laimingai, įkritusį žvejį išgelbėjo ugniagesiai.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.