Kaune praūžusi Aludarių diena pasiūlė miestiečiams netikėtų pramogų – Kas vyksta Kaune

Kaune praūžusi Aludarių diena pasiūlė miestiečiams netikėtų pramogų

Liepos 18-ąją Kaune jau tradicija tapusi „Volfas Engelman“ organizuojama Aludarių diena stebino svečius išskirtine programa. Daug dėmesio sulaukė tiesiog iš lauko reklamos kolonų miesto centre pilstomas nealkoholinis alus, bravoro kiemelyje vykusi šventė ir virtuali degustacija, kurią stebėjo daugiau nei 130 tūkst. žmonių, tarp jų – puikiai žinomi Lietuvos pramogų ir verslo atstovai.

Nealkoholinis alus – iš reklamos kolonų

Renginio metu miestiečiai ir Kauno svečiai buvo vaišinami nealkoholiniu šviesiuoju ir vyšnių kriek alumi, tačiau šįkart kiek neįprastu būdu – alus pirmą kartą Lietuvoje bėgo tiesiog iš miesto centre įrengtų reklamos kolonų. Išskirtinė šventės pramoga sulaukė didžiulio žmonių susidomėjimo.

„Žmonės stebėjosi, kaip alus bėga iš kolonų – tai buvo netikėta ir nauja miestiečiams. Džiaugiamės, jog pavyko nustebinti ir galime padovanoti tokių atrakcijų žmonėms. Ne vienas pasakojo, jog šaltas, gaivus nealkoholinis alus tokią karštą vasaros dieną juos tikrai atgaivino, o mūsų kiemelyje vykę pokalbiai, žaidimai ir koncertai leido atsipalaiduoti ir turiningai praleisti dieną“, – bendrovės pranešime cituojamas „Volfas Engelman“ generalinis direktorius Marius Horbačauskas.

Išskirtinė renginio dalis – nacionalinė degustacija

„Po ilgoko karantino mums visiems smagu susitikti gyvai renginyje, tačiau dėl ribojamo dalyvių skaičiaus nusprendėme suorganizuoti ir nacionalinę degustaciją internetu. Karantino metu rengėme panašią nedidelę virtualią degustaciją, ir ji sėkmingai pavyko, taigi nusprendėme idėją paversti nacionaline“, – teigia Kaune esančio bravoro vadovas.

Virtualią degustaciją vedė ilgametę patirtį turinys aludariai – Petras Sadovskis ir Giedrius Valančius. Jos metu dalyviai sužinojo ne tik daugybę įdomių faktų apie alų, jo gamybą ar kaip reikia degustuoti šį gėrimą, bet ir su kokiu maistu atitinkamas jo rūšis derinti.

Iš viso degustacijos tiesioginę transliaciją su nuoroda stebėjo 30,5 tūkst., per „Facebook“ – 103 tūkst., o per „YouTube“ kanalą – daugiau nei tūkstantis žmonių. Nacionalinėje nealkoholinio alaus degustacijoje virtualiai dalyvavo ir Ieva bei Rolandas Mackevičiai, Dovilė Filmanavičiūtė, Ignas Lialys, Žygimantas Gečas ir Urtė Mikelevičiūtė.

Trys koncertai ir kitos pramogos

Aludarių dienos teatralizuotas istorinių automobilių kortežas su aktoriais ir Viktoru Diawara-Vee pasirodymą pradėjo Vienybės aikštėje, neaplenkė Rotušės ir Nepriklausomybės aikštės, stebino ir džiugino Kauno gatvėmis vaikščiojančius žmones. Kortežo maršrutą vainikavo simbolinis šventinės statinės atkimšimas ant renginio scenos ir sveikinimo žodžiai aludariams.

Programos dalimi tapo ir humoristo Manto Bartuševičiaus pokalbis su rašytoju Aidu Puklevičiumi. Iš viso aludarių dienoje pasirodė ir savo muzika džiugino trys grupės: „Strings of Earth Orchestra“, „Biplan“ ir Mantas Jankavičius su grupe. Atlikėjų pasirodymus vainikavo muzikinis „Bliko“ fejerverkas bei dūzgės su DJ Erich ir Seržu (saksofonas).

„Nors ir kiek neįprastomis sąlygomis, tačiau puikiai pavyko suorganizuoti šventę kauniečiams ir miesto svečiams, neabejoju, kad susitiksime ir kitais metais. Mūsų šventės tikslas – ne tik paminėti Tarptautinę aludarių dieną ir dovanoti šventę Kaunui, bet ir kurti džentelmenišką alaus vartojimo kultūrą, parodyti, jog galime švęsti kultūringai. Dėkoju visiems dalyvavusiems ir komandai už profesionalų ir nuoširdų darbą – be jūsų tokia šventė neįvyktų“, – sako M. Horbačauskas.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA